fbpx
Strona głównaWiadomościUciec od zgiełku miasta? Siedlisko Jura Florek czeka

Uciec od zgiełku miasta? Siedlisko Jura Florek czeka

Uciec od zgiełku miasta? Siedlisko Jura Florek czeka. To kolejne, położone w lesie, miejsce dla turystów odwiedzających jurajska gminę Żarki.

Siedlisko w Przybynowie położone na leśnej działce otoczonej stawami, to idealne miejsca dla kogoś, kto latem pragnie odpocząć od miejskiego hałasu i spalin.

Nowo otwarte miejsce noclegowe na Jurze kusi nie tylko ciszą i spokojem, ale także pięknym otoczeniem. Na miejscu można organizować rowerowe wyprawy po Jurze. Dla zainteresowanych przygotowano rowery.

– Dla gości jest samodzielny dom – informuje właściciel Bartosz Florek. – Na parterze znajdują się dwa oddzielne pokoje, każdy z łóżkiem małżeńskim, na tym samym poziomie jest jedna łazienka oraz kuchnia wspólna dla wszystkich. Na piętrze znajduje się pokój dla trzech osób oraz jeszcze  jedna łazienka – dodaje.

Przed budynkiem zlokalizowano zadaszoną altankę z meblami ogrodowymi. Roztacza się stamtąd piękny widok na staw.

Obok  jest kuchnia polowa przydatna przy biesiadowaniu na dworze. Do dyspozycji gości jest również specjalne pomieszczenie ze stołem bilardowym.

– Naszym atutem jest położenie w lesie – przekonuje właściciel Siedliska. – Zadrzewiona działka daje mnóstwo cienia, świeże powietrze, stawy, przyroda na wyciągnięcie ręki. Mamy do wypożyczenia trzy rowery. Dysponujemy mapami i innymi materiałami promocyjnymi Gminy Żarki.

Siedlisko Jura Florek, to idealne miejsce do wypadków na Jurę. Można stamtąd organizować wycieczki, np.  do Olsztyna, Mirowa, Bobolic i Ogrodzieńca. Blisko z tego miejsca także do Starego Młyna w Żarkach i innych trakcji przygotowanych w gminie Żarki: Wehikułu Czasu, Manufaktury Słodyczy, czy zagród Maciejówka i Agrogospodarstwo pod Skałką w Przybynowie, basenu kąpielowego po rewitalizacji w Żarkach.

Więcej informacji o tym nowym miejscu na mapie jurajskich atrakcji znaleźć miożna na stronie:

https://www.facebook.com/Siedlisko-Jura-Florek-107567158234371/

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here