fbpx
Strona głównaPolecaneTylko jedna potrawa zamówiona na Boże Narodzenie może zdziałać cuda – przekonuje...

Tylko jedna potrawa zamówiona na Boże Narodzenie może zdziałać cuda – przekonuje Łukasz Banaś i namawia częstochowian do kupowania świątecznych dań u lokalnych restauratorów

Tylko jedna potrawa zamówiona na Boże Narodzenie może zdziałać cuda – przekonuje Łukasz Banaś i namawia częstochowian do kupowania świątecznych dań u lokalnych restauratorów.

Radny ruszył właśnie na Facebooku z akcją #Tylko jedna potrawa. Nagrał film, w którym zachęca mieszkańców Częstochowy do udzielenia pomocy częstochowskiej gastronomii.

-Idea jest prosta – chociaż jedną potrawę, która zagości na naszym świątecznym stole zamówmy w naszej ulubionej restauracji czy barze – wyjaśnia Łukasz Banaś. – My będziemy mieć wyśmienite danie, a przy okazji pomożemy przetrwać pandemię zamkniętym od dawna lokalom.

Jak mówi radny, tylko zamawiając dania na wynos możemy uratować lokalnych przedsiębiorców. Jeżeli teraz im nie pomożemy, gdy wróci normalność i będziemy się znowu mogli spotykać na mieście w kawiarniach czy restauracjach, możemy nie mieć dokąd pójść, bo lokale zostaną do tego czasu zlikwidowane.

https://www.facebook.com/385046961963136/posts/1006520496482443/?vh=e&d=n


W naszym mieście mieszka około 220 tysięcy osób, co daje nam jakieś 70 tysięcy rodzin – wylicza Łukasz Banaś. – Niech tylko co dziesiąta z nich przyłączy się do akcji, a mamy ładnych kilka tysięcy posiłków kupionych od częstochowskich restauratorów. To już jest realna pomoc w tych trudnych czasach. Ja już zdecydowałem i zamówię w mojej ulubionej restauracji pierogi, za którymi dzieci przepadają, a także rybę na Wigilię.


Aby przyłączyć się do akcji #Tylko jedna potrawa, wystarczy zamówić danie na wynos, a następnie pod postem Łukasza Banasia zamieścić komentarz z nazwą polecanego lokalu, tak, aby inni mogli pójść w nasze ślady.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here