fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeTrwa nabór do częstochowskiej Straży Miejskiej

Trwa nabór do częstochowskiej Straży Miejskiej

Do 10 października 2022 roku trwa aktualny nabór i można składać dokumenty w konkursie na stanowisko strażnik miejski w częstochowskiej Straży Miejskiej. Decyduje data wpływu dokumentów do Straży Miejskiej.

Aby zostać strażnikiem miejskim trzeba spełnić wymagania niezbędne określone w ustawie o strażach miejskich i gminnych. Kandydat musi: mieć obywatelstwo polskie, skończone 21 lat, korzystać z pełni praw publicznych, posiadać co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe, mieć nienaganną opinię, wykazać sprawność pod względem fizycznym i psychicznym, nie może być karany przez Sąd, musi mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Podczas naboru kandydaci zdają m.in. test sprawnościowy (bieg na 60 metrów i na 400 metrów oraz pchnięcie kulą 4 kilogramową) oraz test humanistyczny i psychologiczny. Szczegółowe informacje, dotyczące naboru znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Straży Miejskiej w Częstochowie.

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Krakowskiej 80 blok 3 do dnia 10.10.2022 roku do godz. 15:30. Decyduje data wpływu do Straży Miejskiej.

LN/SM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -