fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoKryminalni z Częstochowy ujęli w niespełna 24h 3 przestępców, ścinganych listami gończymi

Kryminalni z Częstochowy ujęli w niespełna 24h 3 przestępców, ścinganych listami gończymi

W niespełna 24 godziny kryminalni z referatu poszukiwań zatrzymali 3 poszukiwanych listami gończymi. 42-latek trafił za kratki za oszustwo internetowe, 32-latek za kradzież rozbójniczą i groźby karalne, a 28-latek poniósł konsekwencję kierowania gróźb karalnych i oszustwa.

Pod koniec września, w niespełna 24 godziny policjanci zatrzymali 3 mieszkańców Częstochowy skazanych za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu oraz wolności.

42-latek rok temu oferował do sprzedaży wózek widłowy na portalu ogłoszeniowym w internecie. Zaliczkę od nabywcy przyjął, ale towaru nie wysłał. Nie było to jego pierwsze tego typu przestępstwo. Decyzją sądu na 30 dni trafił do aresztu.

32-letni mieszkaniec miasta natomiast w styczniu br. ukradł alkohol w jednym ze sklepów, a następnie zaczął szarpać i popychać pracownice sklepu, próbujące go zatrzymać. Wcześniej pobił inną kobietę. On również trafił do aresztu na 30 dni.

Z kolei 4 miesiące spędzi teraz w więzieniu 28-latek poszukiwany za kierowanie gróźb karalnych, oszustwo i niezachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.

LN/KMP Częstochowa

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -