fbpx
Strona głównaWiadomościW Częstochowie trwa IV Jurajski Kongres Gospodarczy

W Częstochowie trwa IV Jurajski Kongres Gospodarczy

4 listopada w częstochowskim Hotelu Arche odbywa się IV Jurajski Kongres Gospodarczy. Zwieńczy go Gala Konkursu “Jurajski Produkt Roku”. Statuetki zostaną rozdane już po raz 21.

W programie IV Jurajskiego Kongresu Gospodarczego zaplanowano m.in. panel na temat programu “Częstochowa – Teraz Lepsza Praca” oraz warsztaty “Employer Branding dla dużych i małych”.

W Częstochowie trwa IV Jurajski Kongres Gospodarczy 1
IV Jurajski Kongres Gospodarczy

IV edycja Kongresu jest poświęcona współpracy na płaszczyźnie BIZNES-UCZELNIE-SAMORZĄD oraz stworzeniu klimatu partnerstwa i szans dla lokalnych firm.

W tym roku zostało poszerzone o warsztaty Employer Branding, podczas których pracodawcy mogą zgłębić wiedzę dotyczącą wizerunku pracodawcy i programów związanych z docenianiem pracowników. Program obejmuje dyskusje na temat rynku pracy w regionie częstochowskim, programu “Teraz Lepsza Praca”, jak również benefitów pracowniczych i kosztów dobrych kampanii wizerunkowych firm.
Na kongresowym forum wystąpią: prezydent Miasta Krzysztof Matyjaszczyk, przedstawiciele Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Częstochowa, Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie, dyrektorzy i prezesi firm z Częstochowy, jak również eksperci od wizerunku pracodawcy, czyli Zyta Machnicka (lightness), Iwona Grochowska (NAIS) oraz Adam Wąsik (Pracownia EB).

O godz. 19 przewidziano rozstrzygnięcie konkursu “Jurajski Produkt Roku”. To już jego 21. edycja organizowana przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą konkursu jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promocji swoich wyjątkowych produktów i usług wyróżniających się wysoką jakością, niepowtarzalnością, jak również wiarygodnością. „Jurajski Produkt Roku” upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze.

Czytaj także: Niezwykła historia firmy x-kom

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -