fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaSportTrudna „świąteczna” kolejka dla piłkarzy Skry Częstochowa

Trudna „świąteczna” kolejka dla piłkarzy Skry Częstochowa

Nie dość, że piłkarzy Skry Częstochowa czeka w świąteczny weekend prawie 400 kilometrowy wyjazd do Chojnic to dodatkowo zmierzą się z 3. w tabeli 2 ligi Chojniczanką Chojnice, która myśli o awansie i traci do lidera tylko 3 punkty.

Piłkarze Skry Częstochowa w 2021 roku są niepokonani. Do ostatniego meczu z Bytovią Bytów (0:0) mieli na koncie cztery zwycięstwa z rzędu. Z Bytovią częstochowianie chcieli odnieść piąte zwycięstwo z rzędu w 2021 roku, ale ich marsz został w minioną niedzielę troszeczkę przystopowany…

W Chojnicach w Wielką Sobotę częstochowian czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Skra, która jest 3. w tabeli zmierzy się z 4. Skrą. Ale to gospodarze tym razem będą faworytem. Chojniczanka traci do prowadzącego GKS-u Katowice 3 punkty i poważnie myśli o awansie…

Skra do Chojniczanki ma obecnie 6 punktów straty i nawet jak wygra w sobotę w Chojnicach to nie poprawi swojego miejsca w tabeli. Częstochowianie muszą uciekać przed zespołami, które mają za plecami. Wigry Suwałki są na 5. miejscu tuż za Skrą i tracą do częstochowskiej drużyny tylko punkt.

Dla kogo to będą radosne święta? Okaże się już w Wielką Sobotę ok. godz. 14. Początek spotkania zaplanowano na godz. 12:15.

Fot: Gazeta Regionalna/MK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -