Trefny towar w golfie

0
289

Patrol częstochowskiej policji zatrzymał dwóch mężczyzn, którzy w samochodzie przewozili nie tylko przedmioty skradzione z jednego ze sklepów, ale także dodatkowo narkotyki. Teraz zatrzymana dwójka odpowie nie tylko za kradzież, ale także za posiadanie narkotyków.

Policjanci z wydziału kryminalnego skontrolowali pojazd, którym według posiadanych przez nich informacji miał się poruszać mężczyzna uchylający się od odbycia kary pozbawienia wolności. W samochodzie policjanci znaleźli przedmioty skradzione z jednego z dyskontów. W trakcie przeszukania auta okazało się, że 65-latek i jego o 26 lat młodszy kompan przewożą również narkotyki.

Trefny towar w golfie 1

Po sprawdzeniu tożsamości 39-latka okazało się, że sąd wydał nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego, gdzie mężczyzna miał odbywać karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

W trakcie kontroli pojazdu policjanci znaleźli w środku różne przedmioty,  m. in. odzież, a także artykuły spożywcze, przemysłowe i alkohol. Policjanci stwierdzili, że towar ten został skradziony prawdopodobnie z jednego z dyskontów. Dodatkowo w aucie policjanci znaleźli woreczki foliowe z brązowym i białym proszkiem. Podejrzane substancje zostały sprawdzone, a wykonane badania wykazały, że jest to metaamfetamina i esctasy.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. 39-latek został przewieziony do aresztu, gdzie spędzi kolejne 3 miesiące. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje prokurator i sąd. Grozi im 5 lat więzienia. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Częstochowie, sprawa jest rozwojowa i śledczy nie wykluczają postawienia mężczyznom kolejnych zarzutów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here