fbpx
Strona głównaSportTenisistka stołowa Bebetto AZS UJD Roksana Załomska wicemistrzynią Polski w grze podwójnej

Tenisistka stołowa Bebetto AZS UJD Roksana Załomska wicemistrzynią Polski w grze podwójnej

W Arłamowie zakończyły się 89. Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Ze srebrem i tytułem wicemistrzyni Polski wróciła zawodniczka Bebetto AZS UJD Roksana Załomska, która w grze podwójnej z Angeliką Michalak zagrały w finale i wywalczyły 2. miejsce w Polsce.

Podczas mistrzostw Polski w Arłamowie częstochowski klub reprezentowały 2 zawodniczki: Roksana Załomska i Sandra Wabik.

Załomska w grze indywidualnej dotarła do czołowej 16 i odpadła w meczu o awans do ćwierćfinału i czołowej ósemki. Zdecydowanie lepiej poszło jej w grze mieszanej. W parze grała razem z Angeliką Michalak z Warmii Lidzbark Warmiński. Obydwie zawodniczki spisały się bardzo dobrze i dotarły do finału. W meczu o złoto Załomska i Michalak przegrały z Natalią Bajor (AZS UE Wrocław) i Katarzyną Grzybowską (Dojlidy Białystok) 2:3 i musiały cieszyć się ze srebrnych medali oraz tytułu wicemistrzyń Polski.

Sandra Wabik w grze indywidualne odpadła w meczu o wejście do czołowej 16 turnieju, a w grze podwójnej w 2 rundzie mistrzostw Polski.

Roksana Załomska w Arłamowie zdobyła swój 8 medal mistrzostw Polski w barwach Bebetoo AZS UJD i 39 dla częstochowskiego klubu.

Foto: Materiał prasowy klubu

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here