fbpx
Strona głównaSportSiatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki wygrały i 1 śląską i mają szansę...

Siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki wygrały i 1 śląską i mają szansę na awans

Zwycięstwem siatkarek Akademii Siatkówki SPS Panki zakończył się obecny sezon w 1 lidze śląskiej kobiet. Drużyna z Panek z kompletem zwycięstw wygrała turniej finałowy, którego była organizatorem.

Obecny sezon w 1 lidze śląskiej należał do siatkarek z Panek. Wygrały rundę zasadniczą w swojej grupie, a następnie okazały się najlepsze w grupie mistrzowskiej, gdzie rywalizowały ze sobą czołowe drużyny z grupy A i B. Następnie drużyna AS SPS Panki wygrała turniej finałowy, w którym zagrały cztery najlepsze drużyny z grupy mistrzowskiej: AS SPS Panki, MUKS Sari Żory, Polonia Łaziska Górne i UKS Centrum przy POSiR Pszczyna.

Siatkarki Akademii Siatkówki SPS Panki wygrały i 1 śląską i mają szansę na awans 1

Siatkarki AS SPS Panki turniej rozpoczęły od piątkowej wygranej 3:0 z UKS Centrum Pszczyna. W sobotę odniosły drugie zwycięstwo i pokonały Polonię Łaziska Górne 3:1. Kropkę nad i postawiły w niedzielę, gdy 3:0 wygrały z MUKS Sari Żory.

Siatkarki prezesa Mateusza Szadkowskiego za mistrzostwo 1 ligi śląskiej kobiet otrzymały dyplomy i puchary oraz prawo gry w turniejach barażowych o awans do 2 ligi ogólnopolskiej.

Foto: Materiały prasowe klubu

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska