fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaChcesz wystąpić w nowym teledysku T.Love? Zgłoś się!

Chcesz wystąpić w nowym teledysku T.Love? Zgłoś się!

26 marca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie będzie realizowany najnowszy klip zespołu T.Love. Kto chce w nim wystąpić, może się zgłosić.

22 kwietnia na rynku ukaże się pierwszy po sześciu latach przerwy, album T. Love „Hau! Hau!”. Wydawcą jest Universal Music Polska. Krążek promują zaś single „Pochodnia” i „Ponura żniwiarka” (pisaliśmy o tym TUTAJ). Pierwszy z nich zebrał już ponad milion odsłon na YouTube.

Znana jest już okładka albumu, goście (Sokół, Kasia Sienkiewicz i Smolik) oraz obejmująca dziesięć pozycji tracklista.

Chcesz wystąpić w nowym teledysku T.Love? Zgłoś się! 1
mat. prasowe

Zespół częstochowianina Muńka Staszczyka szykuje się do nagrania kolejnego klipu promującego „Hau, Hau”. – Kochani! Chcecie przeżyć z nami przygodę? Jeśli tak, to macie niepowtarzalną szansę wziąć udział w naszym najnowszym teledysku! – informuje na facebookowej stronie T.Love/Muniek.

Nagrania mają być realizowane w sobotę, 26 marca od godz. 10 do 13 na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. – Będzie to wyjątkowy, nowatorski projekt, dlatego potrzebujemy Was jak najwięcej! Jeśli jesteście chętni dołączyć do nas, dajcie znać przesyłając swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem na adres: [email protected] – zachęca zespół.

ZS

Czytaj także: Muniek Staszczyk: Musiałem się na nowo umiejscowić w rzeczywistości. Muzyka mnie uratowała

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -