Targowisko w Poraju już otwarte w nowym miejscu

0
387

Po wczorajszych  ostatnich pracach przygotowawczych, Gminne Targowisko w Poraju zostało dzisiaj otwarte w nowym miejscu, na placu przy Orliku ul. Górnicza 18. Handlowcy spod „Biedronki” mogą się już przenosić.

Po 8 latach przerwy, od 3 lipca 2020 roku handel powrócił na stare miejsce. Stoiska handlowe ustawione zostały pomiędzy kortem tenisowym a Orlikiem, na dawnym miejscu, gdzie ustawione były krzesła amfiteatru.

Teren został specjalnie przygotowany poprzez wyznaczenie miejsc handlowych, wykonanie parkingu i ogrodzenie obiektu. W charakterystycznych niebieskich kontenerach mieszczą się toalety.

Nowe targowisko powstało na potrzeby handlu, który będzie się odbywać w każdy piątek i sobotę miesiąca w godzinach 6:00 – 13:00.

Targowisko w Poraju już otwarte w nowym miejscu 1 Targowisko w Poraju już otwarte w nowym miejscu 2 Targowisko w Poraju już otwarte w nowym miejscu 3 Targowisko w Poraju już otwarte w nowym miejscu 4 Targowisko w Poraju już otwarte w nowym miejscu 5 Targowisko w Poraju już otwarte w nowym miejscu 6 Targowisko w Poraju już otwarte w nowym miejscu 7

(Źródło: Gmina Poraj)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here