fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaTargi Mody i Designu znów w Częstochowie. Zobaczcie zdjęcia z poprzedniej edycji!

Targi Mody i Designu znów w Częstochowie. Zobaczcie zdjęcia z poprzedniej edycji!

Pierwsza edycja Wakacyjnych Targów Mody i Designu odbyła się 25 lipca, teraz pora na powtórkę imprezy. Zaplanowano ją na 5 września w klubie Rura.

Jak już zapowiadaliśmy, 25 lipca w klubie Rura (Al. NMP 38) odbyły się Wakacyjne Targi Mody i Designu. Celem imprezy było skupienie w jednym miejscu lokalnych artystów, twórców i rzemieślników. Wszystko po to, by nie chowali oni swoich projektów do szuflady, a mieli okazję do tego, by pokazać je szerszemu gronu odbiorców.

Targi Mody i Designu znów w Częstochowie. Zobaczcie zdjęcia z poprzedniej edycji! 1
I Wakacyjne Targi Mody i Designu (fot. organizatorów)

Na klubowym patio można było upolować wiele ubrań dla młodzieży, dorosłych i dzieci. Pojawiła się też strefa vintage, dzięki której można było znaleźć pojedyncze i nietuzinkowe egzemplarze.

Zgodnie z nazwą targów, nie brakowało też oryginalnych dodatków, które mogą nadać klimat każdej przestrzeni. Znalazło się też coś dla ciała, czyli smakowite ciasta i różnorodne wegańskie przysmaki.

Targi Mody i Designu znów w Częstochowie. Zobaczcie zdjęcia z poprzedniej edycji! 2
I Wakacyjne Targi Mody i Designu (fot. organizatorów)

Powodzenie pierwszej edycji sprawiło, że impreza doczeka się kontynuacji. Kolejne targi zaplanowano bowiem na niedzielę, 5 września. Miejscem wydarzenia ponownie będzie klub Rura.

Pierwszą ze stref ponownie stanowić będą ubrania (w tym wspomniana strefa vintage). W kolejnej częstochowianie znajdą naturalne kosmetyki do ciała oraz coś dla duszy. Podczas targów będzie można zakupić również ilustracje i ozdoby do wystroju wnętrza.

Targi Mody i Designu znów w Częstochowie. Zobaczcie zdjęcia z poprzedniej edycji! 3
I Wakacyjne Targi Mody i Designu (fot. organizatorów)


Oczywiście nie zabraknie również strefy gastro ze słodkościami do kawy. Nowością będzie zaś „Strefa chillout” z muzyką na żywo oraz kreatywne warsztaty.

Osoby, które chciałyby dołączyć do grona wystawców, mogą kontaktować się mailowo – [email protected] Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -