fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneSzukamy domów dla bezdomnych zwierzaków

Szukamy domów dla bezdomnych zwierzaków

Szukamy domów dla bezdomnych zwierzaków. Akcja „Adoptuj mnie”, kolejna odsłona.

Dziś wspólnie ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt przedstawiamy zwierzaki, które mają już „parę” lat i długo czekają na swoją szansę.

– Starsze, nie znaczy jednak gorsze, bo tak samo zasługują na miłość – przekonuje Marzena Szafert, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Częstochowa dla Zwierząt. -A może nawet bardziej, bo czasu mają już mniej…Ludzie boją się adoptować starsze zwierzęta. Boją się chorób, problemów, umierania. To często egoistyczne podejście.
A dla tych zwierząt największym szczęściem jest dożyć swoich dni w kochającym domu, a nie odchodzić samotnie w schroniskowym boksie – dodaje.

Socha (ur. 2007)

To grzeczna i przyjazna sunia. Ogólnie raczej zdystansowana i nie natarczywa, ale przy nowym właścicielu na
pewno stanie się bardziej otwarta.  Socha to wielbicielka smaczków. Na na spacerach, które uwielbia ani nie szarpie, ani nie ciągnie, dlatego będzie idealnym kompanem zarówno dla młodszych,
jak i dla starszych.  Niestety u Sochy jakiś czas temu zdiagnozowano zmiany rozrostowe w obrębie wątroby. 
W związku z tym potrzebuje spokojnego, odpowiedzialnego i świadomego domu. Właściciel musi liczyć się z możliwością nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Obecnie Socha czuje się dobrze, wyniki ma prawidłowe. Jest przeznaczona do adopcji warunkowej.Przed planowaną adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii.

Numer karty: 23/12, Boks: H 8Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Snap (ur. 2005)

To duży, szorstkowłosy pies. Szybki, silny
i inteligentny. Kocha spacery i ma doskonałą kondycję.
Snap na spacerach jest raczej wstrzemięźliwy w okazywaniu uczuć, choć jak już zaspokoi ciekawość oraz rozładuje energię można
liczyć na serię pieszczot, a nawet kilka “pocałunków” z jego strony.  Na wybiegu jest bardziej otwarty i nie gardzi głaskaniem.  Poza spacerami lubi także przysmaki oraz leżenie na trawie. Pięknie podaje łapę. Potrafi przeskoczyć nawet dość spory płot, dlatego polecany jest do domu z ogrodem i z wysokim, solidnym ogrodzeniem. W stosunku do innych zwierząt raczej obojętny.
Snap potrzebuje odpowiedzialnego domu, który zapewni mu dużo ruchu i człowieka, który miłością, ale także i stanowczością utrzyma w ryzach jego niezależny charakter. Snap jest wyjątkowym psem dla wyjątkowego człowieka. Czeka na dom od dnia  5.05.2015 r., czyli prawie 6,5 roku!!!
Numer karty: 310/15, Boks: O 4
Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Misio Bengal Boguś (ur. 2013)

To wspaniały, cudowny koci chłopak!Ma charakterystyczne futro w przepiękne bengalskie wzory i króciutki ogonek. Na razie nieufny i mocno zdystansowany wobec ludzi,  czasem pozwala się jednak pogłaskać.  Czeka na wyrozumiały, spokojny i doświadczony dom od dnia 07.05.2021 r.

Numer karty: 54/21, boks: DK LS 4
Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Pompon (ur. 2012) 

To kot-miś. Przytulanka, wklejony w człowiekai tak mógłby spędzić życie.Tymczasem spędza je za kratami schroniskowego boksu i… czeka.
Czeka od dnia 28.04.2021 r. na mądry i kochający dom, który przyjedzie i powie:”chodź z nami, Pomponiku-Pucusiu, pokochaj nas, bo my już ciebie kochamy”.

Boks: DK LS 8
Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -