fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowski sztab WOŚP czeka na wolontariuszy. Mogą się rejestrować on-line

Częstochowski sztab WOŚP czeka na wolontariuszy. Mogą się rejestrować on-line

W tym roku częstochowski sztab WOŚP zmienił siedzibę i szefa, nie zmienia się jednak to, że najważniejsi są wolontariusze. Osoby, które chcą zagrać z Orkiestrą mogą się zgłaszać.

30 stycznia 2022 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30. Celem jubileuszowej zbiórki będzie zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Warto dodać, że choć będzie to pierwsza kwesta dedykowana dziecięcej okulistyce, to jednak nie pierwsze działanie WOŚP związane z ratowaniem wzroku najmłodszych pacjentów (o 30. Finale pisaliśmy już TUTAJ).

Do gry włączy się – jak co roku – Częstochowa. W tym roku sztab zmienił siedzibę i swojego szefa. Orkiestrowy lokal mieści się teraz przy ul. Dąbrowskiego 7 (poprzednio zlokalizowany był przy ul. Nowowiejskiego 4). Szefem sztabu został zaś Robert Majer, który zna go od podszewki, ponieważ z WOŚP związany jest już od ponad 20 lat.

Nie zmienia się jednak to, że by możliwe było bicie kolejnych rekordów (29. Finał przyniósł 210 813 830,10 zł), a szpitale otrzymały sprzęt z najwyższej półki, konieczni są wolontariusze. Rejestracja już się rozpoczęła.

Częstochowski sztab WOŚP czeka na wolontariuszy. Mogą się rejestrować on-line 1
WOŚP (mat. częstochowskiego sztabu WOŚP)

Jak się zgłosić?

-Czekamy z niecierpliwością zarówno na Wolontariuszy, którzy wspierają WOŚP od lat, a także wszystkich, którzy chcą przeżyć Finał w roli Wolontariusza po raz pierwszy – zachęca na swojej facebookowej stronie WOŚP Częstochowa.

Jak się zgłosić? Można to zrobić on-line. Wystarczy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i wybrać z listy częstochowski Sztab (nr 6269). Jeśli było się wolontariuszem podczas poprzedniego Finału, wystarczy zalogować się na swoje konto. W razie pytań można kontaktować się ze sztabem za pośrednictwem Facebooka lub mailowo – [email protected] Więcej o działalności WOŚP Częstochowa na www.wosp.czest.pl.

Zuzanna Suliga

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -