fbpx

Szkoła Podstawowa im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie czeka na uczniów

Trwa rekrutacja uczniów do Szkoły Podstawowej im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Łukasińskiego 24 w Częstochowie.

W Szkoły Podstawowej im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Łukasińskiego 24 w Częstochowie trwa rekrutacja. Przy tej okazji dyrektor placówki – Janina Grewenda skierowała specjalny list do rodziców.

Drodzy Rodzice Uczniów Szkół Podstawowych!
Jeśli pragniecie, by Wasze dzieci czerpały radość i zadowolenie z nauki oraz realizowały swoje cele edukacyjne w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, to zapraszamy do naszej Szkoły Podstawowej im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie przy ul. Łukasińskiego.
Jesteśmy doświadczeni, odpowiedzialni oraz otwarci na potrzeby każdego ucznia. Pełnimy funkcję przewodnika dziecka, szanując jego indywidualność. Ze szczególną troską dbamy i wspieramy uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Akceptujemy ucznia takim, jaki jest, by czuł się wyjątkowy i zauważony.
Nasza szkoła oferuje naukę w nowoczesnych salach lekcyjnych, doskonale wyposażonych w pomoce dydaktyczne dostosowane do specyfiki przedmiotu oraz wieku uczniów.
Ważną częścią szkoły jest świetlica, oferująca szeroki wachlarz zajęć dodatkowych oraz innych kreatywnych form pozalekcyjnych.
W szkole zapewnimy Waszym dzieciom właściwy poziom nauczania i możliwość rozwijania zainteresowań oraz talentów pod okiem
wykształconych nauczycieli z pasją. Młodzi ludzie mogą rozwijać swoje talenty pływackie, grać w szachy i uczyć się kilku języków obcych. Mogą też doskonalić swoje umiejętności artystyczne w Kole Teatralnym.
Jesteśmy szkołą dbająca o wychowanie dzieci w oparciu otwartości patriotyczne i chrześcijańskie.
Rodzicu, jeśli szukasz szkoły, w której Twoje dziecko będzie czuło się akceptowane i szczęśliwe, a Ty będziesz ważną częścią społeczności szkolnej, to nasza szkoła jest miejscem dla Ciebie i Twojego dziecka!!!

Dyrektor szkoły
Janina Grewenda

Więcej o Szkole Podstawowej im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie można przeczytać na stronie www.sp-spsk.czest.pl.