fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaEdukacjaSzkoła Językowa Naczyńscy – innowacyjne miejsce do nauki języków

Szkoła Językowa Naczyńscy – innowacyjne miejsce do nauki języków

 

Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY, to placówka znana ze swej renomy, mająca status Niepublicznej Placówki Oświatowo-Wychowawczej oraz Centrum Przygotowawczego do Międzynarodowych EGZAMINÓW CAMBRIDGE. Szkoła aktywnie uczestniczy także w programie PASE Partnership for Quality. W ciągu prawie 18 lat istnienia, placówka ta wyszkoliła prawie 20.000 uczniów, w swoich siedmiu filiach położonych w Lublińcu, Częstochowie, Koszęcinie, Dobrodzieniu, Ciasnej, Zębowicach i Zawadzkiem. W szkole pracuje ponad 30 lektorów, którzy prowadzą zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, ukraińskiego, francuskiego czy nawet japońskiego. Lektorzy pracujący w placówce to fachowcy, starannie wybrani na podstawie posiadanej wiedzy, umiejętności językowych ale przede wszystkim predyspozycji pedagogicznych. Każdy nauczyciel rozpoczynając swą karierę zawodową, przechodzi tu gruntowne szkolenie pod okiem metodyków. Największym atutem szkoły, która dla wielu tego typu placówek stała się wzorem do naśladowania, jest wypracowanie własnej, autorskiej metody przekazywania wiedzy za pomocą skojarzeń, ruchu, gestów oraz śpiewu, które przynoszą niesamowite rezultaty bez względu na wiek, czy też posiadane umiejętności językowe ucznia. „Głównym naszym celem jest nauczenie wybranego języka w najbardziej przystępny, ciekawy, ale przede wszystkim efektywny sposób. Pracujemy nad wszystkimi umiejętnościami, lecz największy nacisk kładziemy na łatwość komunikowania się w mowie i przełamywanie barier językowych. Najważniejsza jednak jest nić sympatii i porozumienia, którą udaje nam się nawiązać z naszymi uczniami” – mówi Anita Naczyńska właściciel i dyrektor metodyczny szkoły, oraz doświadczony specjalista psychologii nauczania.

Szkoła Językowa Naczyńscy – innowacyjne miejsce do nauki języków 1
„Głównym naszym celem jest nauczenie wybranego języka w najbardziej przystępny, ciekawy, ale przede wszystkim efektywny sposób” – mówi Anita Naczyńska właściciel i dyrektor metodyczny szkoły /fot. naczynscy.pl

NACZYŃSCY jako pierwsi w Polsce, wprowadzili nagrywanie prowadzonych lekcji, a notatki sporządzone przez lektorów prowadzących udostępniają na Platformie e-learningowej, by skutecznie wspomóc naukę i maksymalnie wykorzystać każdą minutę zajęć. „Zawsze interesowały mnie nowoczesne metody nauki z wykorzystaniem technologii cyfrowych, być może dlatego, że z wykształcenia jestem informatykiem-ekonomistą” – żartuje Mikołaj Naczyński, założyciel i twórca szkoły, odpowiedzialny za jej funkcjonowanie i rozwój. „Co roku staram się wprowadzić nowe produkty do naszej oferty, zmienić coś na lepsze słuchając uwag klientów. Niestety, możliwości organizacyjne szkoły mają też swoje granice i pomimo olbrzymiego zainteresowania nauką u nas, liczba miejsc na naszych kursach jest mocno ograniczona.” Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY, uruchomiła w tym roku AKADEMIĘ WIEDZY, która zajmuje się prowadzeniem kursów dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, wspierających naukę z przedmiotów szkolnych takich jak język polski, matematyka, fizyka czy chemia. Udział dziecka w jednym całym poziomie kursu dostępny jest w cenie już od 299 zł. Kolejną propozycją, która wystartuje po feriach zimowych i ma szansę stać się przebojem w tegorocznej ofercie szkoły będą zajęcia dla dzieci i młodzieży pod nazwą AKADEMIA YOUTUBE’RA, w której to młodzi adepci będą nabierać wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu własnych kanałów na YOUTUBE. Cena udziału w AKADEMII wyniesie 249 zł od osoby. Szkoła oprócz kursów językowych, co roku oferuje również letnie i zimowe obozy językowe w kraju i za granicą, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

Szkoła Językowa Naczyńscy – innowacyjne miejsce do nauki języków 2
W szkole pracuje ponad 30 lektorów, którzy prowadzą zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, ukraińskiego, francuskiego czy nawet japońskiego. /fot. naczynscy.pl

W odpowiedzi na potrzeby rynku, a przede wszystkim firm i przedsiębiorstw, w placówce w nowym roku uruchomiono naukę zdalną przez INTERNET, która jest rewelacyjnym rozwiązaniem nie tylko dla zabieganych lokalnych słuchaczy, ale także dla uczestników z innych części naszego kraju, czy też zza granicy. Cena szkoleń jest bardzo atrakcyjna, a dzięki oferowanej 80% refundacji ustawia się do niej długa kolejka chętnych.

W trakcie wizyty w szkole, poprosiliśmy o krótką opinię jedną z obecnych tam klientek. „Decydującym kryterium naszego wyboru szkoły były efekty edukacji oraz zadowolenie osób, które korzystały z konkretnych kursów i polecają je nam. Braliśmy także pod uwagę doświadczenie metodyczne i warunki lokalowe a także autorskie metody nauczania. Jesteśmy już drugim pokoleniem, które korzysta z nauki w szkole NACZYŃSKICH. Sami z mężem uczyliśmy się tu jeszcze w szkole średniej. Teraz kolej na nasze dzieci”. Jak widać dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu, ciężkiej pracy i wspaniałym efektom Sieć Szkół Językowych NACZYŃSCY, przez wielu ludzi uważana jest za Lidera w dziedzinie nauczania języków obcych. Więcej szczegółów na stronie www.naczynscy.pl.

(materiały Szkoły Językowej Naczyńscy.pl)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -