Exact Systems Norwid na fali. Wywiózł cenne zwycięstwo z Wrześni!

Siatkarze Exact Systems Norwida mogli w sobotę cieszyć się z kolejnego zwycięstwo w Tauron 1 Lidze. Częstochowianie po zaciętym spotkaniu wygrali we Wrześni z Krispolem 3:2.

Trwa bardzo dobra passa siatkarzy Exact Systems Norwid Częstochowa. Podopieczni trenera Piotra Lebiody wygrali w sobotę bardzo ważny wyjazdowy mecz we Wrześni z Krispolem 3:2 i tym samym przedłużyli bardzo udaną serię zwycięstw.

Częstochowianie już w pierwszym secie zagrali bardzo dobrze we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła i wygrali po zaciętej końcówce 25:23. Niestety, ale po dwóch partiach był remis 1:1. Gdy częstochowscy siatkarze wygrali trzeciego seta do 16 można było mieć nadzieję, że też w czwartej partii okażą się lepsi. Gospodarze zmobilizowali się jednak i doprowadzili do tie-breaka. W decydującym secie siatkarze trenera Piotra Lebiody wygrali 15:12 i cały mecz 3:2. Częstochowianie tym samym zdobyli 2 ważne punkty.

Exact Systems Norwid na fali. Wywiózł cenne zwycięstwo z Wrześni! 2

Exact Systems Norwid w 13 meczach zdobył 24 punkty. Ma 9 wygranych i 4 porażki. Częstochowianie zajmują wysokie 5. miejsce w tabeli Tauron 1 Ligi.

Krispol Września – Exact Systems Norwid Częstochowa 2:3 (23:25, 25:22, 16:25, 25:22, 12:15)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Mucha, Kryński, Szewczyk, Usowicz, Wasilewski (libero) – Biliński, Walczak, Kopyść, Franczak, Cieślik.