Święto Policji w myszkowskim garnizonie

0
469
Fot. KPP w Myszkowie i Starostwo Powiatowe

W Miejskim Domu Kultury w Myszkowie, podczas obchodów Święta Policji, myszkowscy policjanci przyjęli gratulacje, życzenia oraz podziękowania za dobrą i sumienną służbę.

Z okazji Święta Policji odbyła się uroczysta zbiórka w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. 39 myszkowskich policjantów awansowało na wyższe stopnie służbowe. Patronem tegorocznych obchodów został Komendant Główny Policji generalny inspektor doktor Jarosław Szymczyk.

W czasie uroczystości funkcjonariusze otrzymali z rąk Komendanta Powiatowego Policji inspektora Marcina Lemańskiego akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Policjanci przyjęli wiele miłych słów za codzienne działania, które zmierzają do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu.

Podczas uroczystości pojawili się przedstawiciele różnych służb, prokuratury i instytucji pozarządowych, a także władz samorządowych, pośród nich byli: starosta myszkowski Piotr Kołodziejczyk, wicestarosta Mariusz Morawiec, przewodniczący Rady Powiatu Wojciech Picheta, burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, a Wójt Gminy Poraj Katarzynę Kaźmierczak reprezentował Andrzej Kozłowski z UG Poraj.  

Po odsłuchaniu Mazurka Dąbrowskiego Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie insp. Marcin Lemański i podziękował wszystkim zebranym policjantom za swoją służbę, oddanie i rzetelność szczególnie w tym trudnym dla wszystkich okresie trwającej pandemii.

Szef myszkowskich funkcjonariuszy podziękował również władzom powiatowych i innych podmiotów, z którymi współpracują od lat, za wsparcie i przychylność. Gdy wręczyli awanse był czas na podziękowania, gratulacje oraz życzenia. Wszystko odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

KK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here