fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaWielkie święto Galerii Jurajskiej już w najbliższy weekend. Główną gwiazdą będzie Danzel

Wielkie święto Galerii Jurajskiej już w najbliższy weekend. Główną gwiazdą będzie Danzel

Galeria Jurajska świętuje swoje 13. urodziny. W weekend 16-17 września na klientów czeka moc atrakcji, a na wielki finał wystąpi belgijski piosenkarz Danzel.

Organizatorzy zapewniają, że takich urodzin Galerii jeszcze nie było. Program dwudniowej imprezy wypełniony jest po brzegi licznymi atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Przez cały weekend działać będzie fabryka prezentów, w której można samodzielnie zaprojektować lub wybrać nadruk, a potem przenieść go na pamiątkowy T-shirt lub kubek

W sobotę, najmłodsi spotkają z Pszczółką Mają. Odlotowa Pszczółka pojawi się już od godziny 12.00 i zostanie aż do wieczora. Odbędą się Miodowe Igrzyska, będzie można odwiedzić las pajęczyn Tekli i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w atelier fotograficznym.

Sklepy i stoiska zaprezentują swoją ofertę w trzech różnych strefach. Przygotowano także pokaz najnowszych modowych trendów.

W niedzielę, niespodzianki i atrakcje przeniosą się częściowo na Bulwary Jurajskie. Stworzona specjalnie na tę okazję strefa relaksu pozwoli odpocząć na leżakach i odreagować przy muzyce tanecznej. Muzyczne szaleństwo rozpocznie się od godz. 16.00, a od godz. 17.00 przewidziano zabawę z kolorowym proszkiem Holi.

Wieczorem na plenerowej scenie wystąpi Tremiszewski- Trio, który zaprezentuje swój przebojowy stand-up. Około 20.00 odbędzie się losowanie nagród urodzinowej loterii, w tym głównej nagrody 13 000 złotych.

Urodzinowy tort pojawi się przed największą atrakcją tego dnia. O 20:30 na scenie wystąpi Danzel, belgijska gwiazda muzyki tanecznej, znana z imprezowego hitu „Pump it up” i udziału w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Wstęp na całą imprezę jest bezpłatny.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV