fbpx
Strona główna Polecane Strażnicy miejscy ćwiczyli samoobronę z Łukaszem Wabnicem

Strażnicy miejscy ćwiczyli samoobronę z Łukaszem Wabnicem

Strażnicy miejscy przeszli kurs obrony przed agresywnym napastnikiem. Zajęcia dla nich przygotował częstochowski klub Quick Shot Kickboxing. Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Częstochowie ćwiczyli pod okiem trenera Łukasza Wabnica ze szkoły Quick Shot Kickboxing w Częstochowie, byłego mistrza Europy i brązowego medalisty Pucharu Świata w kickboxingu, a ostatnio znanego szerokiej publiczności z roli w filmie „Serce do walki” w reżyserii Kacpra Anuszewskiego.

Strażnicy miejscy ćwiczyli samoobronę z Łukaszem Wabnicem 1


Jak poinformował po zajęciach trener Wabnic, podstawowym elementem zajęć było nauczenie strażników miejskich prawidłowego zbijania ciosów napastnika i obrony przed nimi.
Zajęcia były bezpłatne i , jak zapewnia Straż Miejska w Częstochowie, z pewnością bardzo przydadzą się strażnikom miejskim. W swojej pracy mają oni bowiem do czynienia ze sprawcami wykroczeń czy przestępstw, którzy mogą znajdować się pod wpływem alkoholu, środków odurzających czy dopalaczy i z tego powodu są agresywni.
Ostatnie szkolenie pod okiem Łukasza Wabnica nie było jedynym, jakie formacja przygotowuje dla swoich pracowników. Strażnicy miejscy regularnie ćwiczą pod okiem
licencjonowanych instruktorów,
podnoszą swoje kwalifikacje.
(Źródło: Straż Miejska w Częstochowie)

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here