fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościStraż Miejska nie sprawdza biletów i abonamentów parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania....

Straż Miejska nie sprawdza biletów i abonamentów parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania. To kompetencje pracowników MZD

Straż Miejska w Częstochowie informuje, że nie zajmuje się sprawdzaniem biletów i abonamentów w Strefie Płatnego Parkowania. Zadania te leżą w kompetencji pracowników Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie.

Do częstochowskiej Straży Miejskiej często dzwonią osoby, które za wycieraczką swojego auta znalazły informację o tym, że nie maiły wykupionego biletu lub abonamentu w Strefie Płatnego Parkowania i muszą liczyć się z dodatkową opłatą administracyjną.

Straż Miejska w Częstochowie informuje, że sprawdzaniem i kontrolą opłat w Strefie Płatnego Parkowania zajmują się tylko pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie.

Strefa Płatnego Parkowania służy do parkowania pojazdów, ale trzeba za to wnieść ustaloną opłatę. Straż Miejska może interweniować wobec kierowców aut, którzy swoje pojazdy zaparkowali w miejscach do tego zabronionych i nie stosują się do obowiązujących znaków i przepisów. W 2021 roku częstochowscy strażnicy miejscy podjęli 6136 interwencji wobec sprawców wykroczeń przeciwko bezpieczeństwu i porządkowi w komunikacji.

MK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -