fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaStacja Grawitacja to więcej niż park trampolin!

Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin!

Stacja Grawitacja to wyjątkowy park trampolin, który od lat dostarcza mieszkańcom Częstochowy oraz regionu wielu endorfin i emocji.

Stacja Grawitacja w Częstochowie to fantastyczne miejsce, które oferuje znacznie więcej niż zwyczajny park trampolin. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mogą się wybrać m.in. na wyjątkowe warsztaty z akrobatyki oraz gimnastyki. Prowadzi je najlepsza kadra instruktorska, jaką można sobie wymarzyć. Dla amatorów skakania firma przygotowała również indywidualne zajęcia ze skoków na trampolinach (szczegóły dotyczące zapisów można uzyskać w recepcji parku znajdującego się przy ul. Bór 164).

Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin! 1
Stacja Grawitacja Częstochowa

Urodziny pełne niezapomnianych wrażeń

Jaką jeszcze ofertę ma dla klientów Stacja Grawitacja? Szczególny nacisk kładziony jest na potrzeby dzieci i młodzieży. Stąd organizacja jedynych w swoim rodzaju imprez urodzinowych. Dla wielu milusińskich oznacza to szansę na  spełnienie marzeń o tym, by swoje święto uczcić w wyjątkowy sposób. Urodziny spędzone w parku trampolin dostarczą z pewnością niezapomnianych wrażeń i wspomnień na długie lata. Co więcej, w czasie gdy dzieci i młodzież wracają do szkół, łatwiej zebrać grupę, która będzie towarzyszyć jubilatowi podczas świętowania.

Warto dodać, że podczas imprezy urodzinowej, każdy jubilat i jego goście mają dla siebie oddzielną salkę. Rodzice znajdą zaś dla siebie miejsce na tarasie kawiarni, z którego roztacza się widok na cały park. Stamtąd mogą spokojnie oglądać radosne szaleństwo swoich pociech.

Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin! 2
Stacja Grawitacja Częstochowa (mat. prasowe)

Lekcje wychowania fizycznego, wycieczki klasowe

Kolejnymi spośród propozycji parku dedykowanymi młodszym gościom są lekcje wychowania fizycznego oraz wycieczki klasowe. Z pewnością stanowią one niezwykle ciekawą odmianę od codzienności. – Park trampolin to idealne miejsce, by połączyć naukę i trening z zabawą. Profesjonalni trenerzy, niskie ceny oraz atmosfera, którą dzieci zapamiętają na długo – zaznacza właściciel Stacji Grawitacja.

Zaznaczmy tu, że w parku trampolin wszyscy klienci znajdą mnóstwo atrakcji. Wśród nich wyliczyć można park trampolin, ogromną poduchę z wieżą i trampolinami (dostarczającą dreszczyku emocji), Dwupoziomowy Park Linowy, boiska do siatkówki oraz koszykówki z trampolinami, tor przeszkód Ninja, Gladiator oraz ścianki wspinaczkowe.

Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin! 3

– Przyjdź do Stacji Grawitacja Częstochowa i oderwij się od codziennych obowiązków. Poczuj dreszczyk emocji oraz młodzieńczą radość. Spraw uśmiech sobie i swoim bliskim – zachęca właściciel parku.

Park trampolin znajduje się na południu Częstochowy, przy ul. Bór 164. Wszystkie informacje dostępne są na stronie: www.stacjagrawitacja.pl

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here