fbpx
Strona główna Kultura i rozrywka Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin!

Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin!

Stacja Grawitacja to wyjątkowy park trampolin, który od lat dostarcza mieszkańcom Częstochowy oraz regionu wielu endorfin i emocji.

Stacja Grawitacja w Częstochowie to fantastyczne miejsce, które oferuje znacznie więcej niż zwyczajny park trampolin. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mogą się wybrać m.in. na wyjątkowe warsztaty z akrobatyki oraz gimnastyki. Prowadzi je najlepsza kadra instruktorska, jaką można sobie wymarzyć. Dla amatorów skakania firma przygotowała również indywidualne zajęcia ze skoków na trampolinach (szczegóły dotyczące zapisów można uzyskać w recepcji parku znajdującego się przy ul. Bór 164).

Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin! 1
Stacja Grawitacja Częstochowa

Urodziny pełne niezapomnianych wrażeń

Jaką jeszcze ofertę ma dla klientów Stacja Grawitacja? Szczególny nacisk kładziony jest na potrzeby dzieci i młodzieży. Stąd organizacja jedynych w swoim rodzaju imprez urodzinowych. Dla wielu milusińskich oznacza to szansę na  spełnienie marzeń o tym, by swoje święto uczcić w wyjątkowy sposób. Urodziny spędzone w parku trampolin dostarczą z pewnością niezapomnianych wrażeń i wspomnień na długie lata. Co więcej, w czasie gdy dzieci i młodzież wracają do szkół, łatwiej zebrać grupę, która będzie towarzyszyć jubilatowi podczas świętowania.

Warto dodać, że podczas imprezy urodzinowej, każdy jubilat i jego goście mają dla siebie oddzielną salkę. Rodzice znajdą zaś dla siebie miejsce na tarasie kawiarni, z którego roztacza się widok na cały park. Stamtąd mogą spokojnie oglądać radosne szaleństwo swoich pociech.

Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin! 2
Stacja Grawitacja Częstochowa (mat. prasowe)

Lekcje wychowania fizycznego, wycieczki klasowe

Kolejnymi spośród propozycji parku dedykowanymi młodszym gościom są lekcje wychowania fizycznego oraz wycieczki klasowe. Z pewnością stanowią one niezwykle ciekawą odmianę od codzienności. – Park trampolin to idealne miejsce, by połączyć naukę i trening z zabawą. Profesjonalni trenerzy, niskie ceny oraz atmosfera, którą dzieci zapamiętają na długo – zaznacza właściciel Stacji Grawitacja.

Zaznaczmy tu, że w parku trampolin wszyscy klienci znajdą mnóstwo atrakcji. Wśród nich wyliczyć można park trampolin, ogromną poduchę z wieżą i trampolinami (dostarczającą dreszczyku emocji), Dwupoziomowy Park Linowy, boiska do siatkówki oraz koszykówki z trampolinami, tor przeszkód Ninja, Gladiator oraz ścianki wspinaczkowe.

Stacja Grawitacja to więcej niż park trampolin! 3

– Przyjdź do Stacji Grawitacja Częstochowa i oderwij się od codziennych obowiązków. Poczuj dreszczyk emocji oraz młodzieńczą radość. Spraw uśmiech sobie i swoim bliskim – zachęca właściciel parku.

Park trampolin znajduje się na południu Częstochowy, przy ul. Bór 164. Wszystkie informacje dostępne są na stronie: www.stacjagrawitacja.pl

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here