fbpx
Strona głównaPolecaneStacja Grawitacja Częstochowa: Wracamy do oderwanej rzeczywistości!

Stacja Grawitacja Częstochowa: Wracamy do oderwanej rzeczywistości!

Stacja Grawitacja to wyjątkowy park trampolin, który od lat dostarcza mieszkańcom Częstochowy oraz dalszych okolic moc endorfin i emocji.

W czasach pandemii koronawirusa, właściciel parku mieszczącego się przy ul Bór 164 dokłada wszelkich starań i wypełnia surowe normy GIS, aby goście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Po kolejnym lockdownie firma wznowiła właśnie swoją działalność. W efekcie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe warsztaty z akrobatyki i gimnastyki. Odbywają się one w doskonale przygotowanej salce gimnastycznej. Dla amatorów skakania firma przygotowała również indywidualne zajęcia ze skoków na trampolinach (szczegóły dotyczące zapisów można uzyskać w recepcji parku).

Stacja Grawitacja Częstochowa: Wracamy do oderwanej rzeczywistości! 1
Stacja Grawitacja Częstochowa (mat. prasowe)

Stacja Grawitacja planuje wznowić także organizację imprez urodzinowych. Dla wielu milusińskich to szansa na spełnienie marzeń o tym, by swoje święto uczcić w wyjątkowy sposób. Urodziny spędzone w parku trampolin dostarczą z pewnością niezapomnianych wspomnień. – Będzie to możliwe od 29 maja, oczywiście pod warunkiem, że rozporządzenie uwalniające gastronomię będzie przechylne dla przedsiębiorców. Dzieci i młodzież wracają do szkół i łatwiej więc zebrać grupę, która będzie towarzyszyć jubilatowi w wyjątkowej zabawie podczas imprezie urodzinowej – zaznacza właściciel parku Stacja Grawitacja Częstochowa.

Warto dodać, że podczas imprezy urodzinowej, każdy jubilat ma dla siebie oddzielną salkę. Rodzice zaś znajdą dla siebie miejsce na tarasie kawiarni, z którego roztacza się widok na cały park. Stamtąd będą mogli oglądać radosne szaleństwo swoich pociech.

Stacja Grawitacja Częstochowa: Wracamy do oderwanej rzeczywistości! 2

W parku Stacja Grawitacja klienci znajdą mnóstwo atrakcji. Wśród nich wyliczyć można park trampolin, ogromną poduchę z wieżą i trampolinami (dostarczającą dreszczyku emocji), Dwupoziomowy Park Linowy, boiska do siatkówki oraz koszykówki z trampolinami, tor przeszkód Ninja, Gladiator oraz ścianki wspinaczkowe.

– Przyjdź do Stacji Grawitacja Częstochowa i oderwij się od codziennych obowiązków. Poczuj dreszczyk emocji oraz młodzieńczą radość. Spraw uśmiech sobie i swoim bliskim – zachęca właściciel parku trampolin.


Park trampolin znajduje się na południu Częstochowy, przy ul. Bór 164. Wszystkie informacje dostępne są na stronie: www.stacjagrawitacja.pl

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -