fbpx
Strona głównaPolecaneSprawdź, jak w czasie remontów ulic działa częstochowska komunikacja miejska. Pomoże internet...

Sprawdź, jak w czasie remontów ulic działa częstochowska komunikacja miejska. Pomoże internet i aplikacje na telefon

Sprawdź, jak w czasie remontów ulic działa częstochowska komunikacja miejska. W rozeznaniu się we wszystkich objazdach i zmianach tras autobusów MPK pomoże między innymi Dynamiczny Rozkład Jazdy oraz aplikacja z rozkładem jazdy na smartfony MPK Mobile.

Do korzystania z tych narzędzi zachęca miasto. Oba rozwiązania podpowiedzą, jak dojedziemy w dane miejsce z uwzględnieniem już trwających lub zaczynających się niebawem dużych remontów ulic w Częstochowie.

Rozkłady rozkłady wszystkich linii MPK dostępne są na portalu miejskim www.czestochowa.pl poprzez zakładkę MIASTO/Komunikacja lub Strefa Mieszkańca/ Komunikacja.

Dynamiczny Rozkład Jazdy daje możliwość sprawdzenia rozkładów z danego przystanku oraz schematów wszystkich linii, wraz ze śledzeniem aktualnej pozycji autobusów na danej trasie. Można tu także zaplanować trasę z punktu A do punktu B.

Z kolei MPK Mobile i https://www.rozkladzik.pl/ umożliwiają pobieranie rozkładów i wyszukiwarki połączeń również na telefon. Można także korzystać ze znanej aplikacji https://jakdojade.pl/lista-miast, która także uwzględnia zmiany w komunikacji miejskiej.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here