fbpx
Strona głównaSportRaków zamienił się z Jagiellonią Białystok meczami

Raków zamienił się z Jagiellonią Białystok meczami

Planowany na 1 sierpnia w Częstochowie mecz Rakowa z Jagiellonią odbędzie się w Białymstoku. O zmianę gospodarza poprosili częstochowianie.

Raków w I kolejce nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy zagra w Gliwicach z Piastem. Mecz ten jest zaplanowany na 25 lipca. W II kolejce, 1 sierpnia częstochowianie mieli podejmować Jagiellonię Białystok. Z uwagi na trwający remont stadionu przy ul. Limanowskiego działacze Rakowa poprosili Jagiellonię o zamianę gospodarza. Rywale przychylili się do prośby. Mecz 1 sierpnia odbędzie się w Białymstoku, a rewanż w Częstochowie.

Dlatego Raków trzy pierwsze kolejki rozegra na wyjazdach. Pierwszą w Gliwicach, drugą w Białymstoku, trzecią w Krakowie. Czerwono-niebiescy dopiero w IV kolejce spotkań mają zagrać w Częstochowie. Na weekend 14-15 sierpnia planowany jest mecz z Radomiakiem Radom.

Swoje mecz w roli gospodarza przekładają też piłkarze 1-ligowej Skry Częstochowa. Skra awansowała do Fortuna 1-ligi i swoje mecze też chce grać przy Limanowskiego. Na razie działacze Skry poprosili o zamienienie się meczami z Koroną Kielce i Resovią Rzeszów. Dlatego Skra w I kolejce zamiast w Częstochowie zagra w Kielcach. W drugiej kolejce pojedzie do Łodzi na mecz z ŁKS-em, a w trzeciej do Rzeszowa na spotkanie z Resovią. W czwartej kolejce Skra ma planowy mecz w Legnicy z Miedzią. Skra w Częstochowie ma zagrać dopiero w piątej kolejce (21-22 sierpnia), gdy ma planowany mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

Raków zamienił się z Jagiellonią Białystok meczami 1
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here