fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneSpójrz w niebo. Nad Częstochową przeleci Zeppelin firmy ZF

Spójrz w niebo. Nad Częstochową przeleci Zeppelin firmy ZF

Spójrz w niebo. Nad Częstochową przeleci Zeppelin firmy ZF. Statek powietrzy pojawi się nad naszym miastem 12 września.

Spójrz w niebo. Nad Częstochową przeleci Zeppelin firmy ZF 1

Jego lot nad Częstochową odbywać się będzie w ramach europejskiego „tournée” tego unowocześnionego sterowca . Zeppelin w przyszłym miesiącu pojawi się na niebie nad Polską oraz Czechami. Przelot nad naszym krajem nazwano Zeppelin Tour 2021 Polska. Nad Polską sterowiec ma latach od 11 do 16 września. Potem poleci do naszych południowych sąsiadów.

Spójrz w niebo. Nad Częstochową przeleci Zeppelin firmy ZF 2

Statek powietrzy upamiętni ponadstuletnią historię firmy ZF, która również w Częstochowie ma swój oddział zatrudniający ponad 6 tysięcy pracowników.

– Dla nas w ZF to „cygaro” ma szczególne znaczenie: dzięki niemu, od ponad 100 lat istnieje nasza firma – napisano na stronie internetowej firmy. – ZF założono w 1915 roku, aby budować lepsze przekładnie do samolotów i pojazdów mechanicznych. Kontynuujemy tę działalność, ale jako firma innowacyjna i dostawca zintegrowanych systemów dla motoryzacji, robimy też znacznie więcej – rozwijamy systemy i produkty, które kształtują przyszłość motoryzacji!

ZF zachęca: 12 września spójrz w niebo!

– Od ponad 120 lat fascynuje ludzi na całym świecie – przekazała firma ZF. – Wszędzie, gdzie pojawia się ten król przestworzy i niemal bezgłośny gigant, ludzie z podziwem spoglądają w niebo.

(zdjęcia i grafika ZF)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -