fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneSpisz się także w nocy. Kończy się Narodowy Spis Powszechny

Spisz się także w nocy. Kończy się Narodowy Spis Powszechny

W najbliższą sobotę będzie się można spisać do późnych godzin wieczornych. W związku z tym, że kończy się trwa Narodowy Spis Powszechny, w Częstochowie organizowana jest Noc Spisowa.

Do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Kto jeszcze nie zdążył spełnić swojego obowiązku, będzie miał okazję to zrobić w najbliższą sobotę, 25 września w czasie Nocy Spisowej.

W sobotę o godziny 8 do 24 w Częstochowie działać będą dwa punkty, w który będzie można dokonać spisu. Pierwszy uruchomiony zostanie w Urzędzie Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13, drugi w Oddziale Urzędu Statystycznego w Katowicach, przy Alei Niepodległości 20/22.

Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o zorganizowaniu na terenie całego kraju akcji Noc Spisowa w związku ze zbliżającym się terminem zakończenia spisu oraz w celu zapewnienia wysokiej kompletności wyników spisu powszechnego ludności i mieszkań w 2021 r.

Zgodnie z Ustawą o statystyce Publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy, a czas na jego wykonanie upływa 30 września.

Więcej o spisie https://www.czestochowa.pl/narodowy-spis-powszechny-2021

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -