fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeCzęstochowski wokalista Sołtys prezentuje utwór "Gun Blast". Klip można obejrzeć na YouTubie

Częstochowski wokalista Sołtys prezentuje utwór „Gun Blast”. Klip można obejrzeć na YouTubie

Jakub „Sołtys” Sołtysik zaprezentował niedawno klip do utworu „Gun Blast”. Można go oglądać na kanale YouTube.

„Sołtys robi muzykę do słuchania. Czasem do siedzenia, czasem do skakania, czasem dla śmiechu, a czasem do płakania. Posłuchaj, a zrozumiesz.” – tak przedstawia się na swojej stronie na Facebooku częstochowski muzyk Jakub „Sołtys” Sołtysik.

Sołtysik jest również liderem zespołu, który nazywa się oczywiście Sołtys. Grupa powstała w 2017 r. i występowała dotychczas np. na częstochowskim festiwalu Frytka OFF-Jazd. Na koncie ma m.in. EP-kę, na której znalazły się takie utwory jak „Nie dla mnie” czy „Mababa”.

W czasie pandemii, gdy na koncert na scenie artyści nie mogą liczyć, Sołtys przypomina o sobie za sprawą klipu „Gun Blast. – Piosenka zmieniała swoją formę wiele razy, ale w końcu jestem z niej bardzo zadowolony – pisze na swojej stronie artysta.

Częstochowski wokalista Sołtys prezentuje utwór "Gun Blast". Klip można obejrzeć na YouTubie 1
Sołtys (mat. Facebook)

W powstaniu teledysku do „Gun Blast” wzięli udział: Jacek Szafran (gitara), Wojtek „Lajan” Witczak (gitara basowa), Dominika Bąbelewska i Magdalena Wojciechowska (chórki), Tomasz „Zed” Zalewski (miks i master) oraz Studio Vimaro – Marek Suszalski (wideo). Za muzykę i słowa odpowiada sam Sołtys.

Niedawno klip miał swoją oficjalną premierę i aktualnie można go oglądać na kanale YouTube.

ZOBACZ TELEDYSK DO UTWORU „GUN BLAST”

Więcej o twórczości Sołtysa na stronie www.facebook.com/soltysmuzyka/

Redakcja

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -