Słonecznik dla “Maciejówki”

0
226

Zagroda Edukacyjna “Maciejówka” w Ostrowie w gminie Żarki została doceniona w konkursie Złotych Słoneczników na Śląsku. Konkurs organizuje portal www.czasdzieci.pl. Nagrody są przyznawane dla najbardziej zaangażowanych w rozwój dzieci instytucji z województwa śląskiego.

Słonecznik dla "Maciejówki" 1
  • Specjalną Nagrodę Rodziców otrzymaliśmy za organizację wycieczki „Poszukiwacze Lisiej Jamy – quest”. – informuje Iza Szewczyk, właściciela Zagrody Edukacyjnej “Maciejówka” w Ostrowie. – Zostaliśmy dostrzeżeni w kategorii przyroda. Cieszy nas to, że znaleźliśmy się w gronie takich instytucji, jak Muzeum Śląskie, czy Regionalny Instytut Kultury w Katowicach.
    Słoneczniki rozdawano po raz czwarty. Nagrody przyznawało i jury, i rodzice. Laureatów wybierano w kategoriach takich jak: Język, Ruch, Logika, Muzyka, Sztuki Wizualne i Przyroda. Oprócz nagród głównych poszczególne projekty zostały także odznaczone wyróżnieniami kapituły. O wyborze instytucji, która otrzyma wyróżnienie, decyduje nie tylko konkursowe jury, ale także rodzice. To właśnie dzięki ich głosom organizatorzy wydarzeń dedykowanych dzieciom mogą otrzymać Nagrodę Rodziców.
    (Źródło: UG Żarki)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here