Skwer gotowy

0
354

Ponad 270 tys. złotych kosztowało urządzenie skweru na Miłaczkach. Nowe, przyjazne dla rodzin miejsce do wypoczynku powstało w ramach Radomszczańskiego Budżetu Obywatelskiego. Na początek mieszkańcy Radomska mogą korzystać z nowych urządzeń do rekreacji. W dalszej kolejności w pobliżu pojawi się nowa zieleń.

Oficjalnego otwarcia nowego skweru dokonał prezydent Jarosław Ferenc wraz z pomysłodawczynią projektu Magdaleną Dobrowolską oraz radnym Dariuszem Kopciem.

Jest to początek aranżacji tego terenu. – mówił podczas otwarcia skweru prezydent Jarosław Ferenc. – Jesienią planujemy wykonać nasadzenia drzew i krzewów, będą też dodatkowe ławki. W przyszłości chcemy stworzyć tutaj prawdziwe centrum rekreacji dla mieszkańców.

Prezydent podziękował Magdalenie Dobrowolskiej za złożenie projektu, zaangażowanie w życie lokalnej społeczności, a radnym za udzielone wsparcie.

W pierwszym etapie robót na skwerze zamontowano szachownice, urządzenia do gimnastyki, ławki oraz kosze. Utwardzono teren oraz zamontowano oświetlenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here