fbpx
Strona głównaEdukacjaSkróć swoją drogę do dyplomu na Uczelni Łazarskiego

Skróć swoją drogę do dyplomu na Uczelni Łazarskiego

Czas zacząć spełniać noworoczne postanowienia. Jeśli nie jesteś do końca zadowolony z obecnej uczelni to najwyższa pora zmienić ja na lepszą lub-jeśli już pracujesz-skorzystaj z procedury uznania dorobku zawodowego, jaką oferuje Uczelnia Łazarskiego.

Zapraszamy do rekrutacji międzysemestralnej osoby, które: chcą kontynuować studia na tym samym lub podobnym kierunku, ale na naszej uczelni; planują wznowić studia lub rozpocząć równoległy kierunek; pracują już w konkretnej branży, ale chciałyby uzupełnić swoje wykształcenie, by dalej rozwijać się zawodowo. Teraz w Łazarskim możesz zdobyć dyplom szybciej niż zwykli studenci. Doceniamy Twoje doświadczenie zawodowe. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uzupełnić swoje wykształcenie, by dalej rozwijać się zawodowo.
Możesz skorzystać z naszej procedury, jeśli:
• posiadasz świadectwo dojrzałości i co najmniej pięć lat doświadczenia zawodowego-w przypadku ubiegania się o przyjęcie na studia pierwszego stopnia lub jednolite studia magisterskie;
• posiadasz tytuł zawodowy licencjata lub równorzędny i co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów pierwszego stopnia-w przypadku ubiegania się o przyjęcie na studia drugiego stopnia;
• posiadasz tytuł zawodowy magistra lub równorzędny i co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów drugiego stopnia albo jednolitych studiów magisterskich – w przypadku ubiegania się o przyjęcie na kolejny kierunek studiów pierwszego lub drugiego stopnia, lub jednolite studia magisterskie.
Wystarczy złożyć dokumenty osobiście, pocztą lub mailem: życiorys, certyfikaty, ukończenia kursów i szkoleń, świadectwo maturalne (przy aplikowaniu na studia I stopnia), dyplom ukończenia studiów wyższych (przy aplikowaniu na studia II stopnia) oraz odpowiednie podanie do dziekana (podania można składać do 26 lutego 2021 roku). W ciągu 2 tygodni Dziekan przygotuje wstępną opinię określającą, które przedmioty mogą zostać uznane. Jeśli decyzja Dziekana spełnia Twoje oczekiwania, dział rekrutacji przygotuje umowę o warunkach odpłatności za przeprowadzenie procedury potwierdzania efektów uczenia się. Egzamin składa się z prezentacji rozwiązania case study – projektu wybranego wspólnie z tutorem oraz rozmowy z ekspertami. Prezentacja odbywa się przed Komisją Wydziałową, która wystawia oceny za uznane przedmioty.
Więcej informacji na stronie – https://rekrutacja.lazarski.pl/uznanie-zawodowe/

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here