Skra Częstochowa wygrywa 3:0 po hat tricku Kamila Wojtyry

Skra Częstochowa po kolejnym emocjonującym meczu dodaje 3 punkty. Tym razem na Lorecie Skrzakom nie sprostali rywale z Ostródy

Bez wątpienia Częstochowianie świetnie trafili z formą a wzmocniona drużyna pokazuje się z coraz lepszej strony na 2 ligowych boiskach. Potwierdzeniem postawa Skry w meczu z Sokołem Ostróda. Długimi okresami Częstochowianie potrafili zdominować rywala pokazując, że nieprzypadkowo zajmują pozycję w górnej części ligowej tabeli.

Już w 5 minucie Kamil Wojtyra otworzył wynik spotkania wykorzystując piłkę dostarczoną przez Adama Mesjasza. A do końca pierwszej połowy sytuacje na podwyższenie wyniku mieli jeszcze Dawid Niedbała, Adam Olejnik, Kuba Sinior jak i strzelec bramki na 1:0 Kamil Wojtyra.

Podwyższenie wyniku nastąpiło jednak dopiero w 75 minucie gdy Piotr Nocoń wraz z Kamilem Wojtyrą rozmontowali obronę przyjezdnych a ten ostatni strzelił drugą bramkę w meczu.

Skra Częstochowa spokojnie panowała nad spotkaniem i udokumentowała przewagę zadając cios na 3:0 w 79 minucie. Po solowej akcji Kamil Wojtyra trafił po raz kolejny kompletując hat trick.

Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Hutnik Kraków a mecz odbędzie się już 17.10 i Skra Częstochowa będzie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem.