Skra Częstochowa “straciła” trenera Pawła Ścieburę. Przeniósł się do 1-ligowego GKS-u Jastrzębie

0
213

Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek w II lidze Skra Częstochowa straciła swojego trenera, pod którego wodzą ostatnio grała bardzo dobrze. Paweł Ściebura przeniósł się do I-ligowego GKS-u Jastrzębie.


W czwartek częstochowskie środowisko piłkarskie obiegła informacja o tym, że trener Skry Częstochowa Paweł Ściebura przenosi się do I-ligowego GKS-u Jastrzębie. 35-latek został w czwartek oficjalnie powitany w GKS-ie Jastrzębie. Bardzo dobra gra Skry została zauważona przez ogólnopolskie środowisko piłkarskie i trener Ściebura otrzymała propozycję pracy w na zapleczu Ekstraklasy. GKS w I lidze zajmuje 12. miejsce i też walczy o utrzymanie.
Odejście trenera Ściebury na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu, gdy Skra walczy o utrzymanie, może być osłabieniem zespołu. Pod wodzą Ściebury Skra szczególnie dobrze prezentowała się od czerwca, gdy zostały wznowione rozgrywki. Częstochowscy piłkarze wygrali aż 5 spotkań, dwa zremisowali i tylko raz schodzili z boiska pokonani. Dzięki temu wydostali się ze strefy spadkowej i wciąż liczą się w walce o utrzymanie w II lidze.
Najbliższy sobotni mecz w Elblągu z Olimpią Skra zagra pod wodzą dotychczasowego drugiego trenera Jacka Rokosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here