Kanonada przy Loretańskiej. 3 bramki Kamila Wojtyry, Skra wygrywa 4:0!

Piłkarze Skry Częstochowa będą mieć udaną niedzielę. W dzisiejsze popołudnie pokonali aż 4:0 Olimpie Grudziądz i odnieśli 8 zwycięstwo w sezonie

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w niedziele piłkarze Skry Częstochowa. Częstochowianie podejmowali na stadionie przy ul. Loretańskiej Olimpię Grudziądz. Gospodarze liczyli na 3 punkty i swój cel zrealizowali.

Po pierwszej połowie, która zakończyła się bezbramkowym remisem chyba nikt się nie spodziewał, że po zmianie stron gospodarze zdobędą aż 4 gole. Trzy z nich były autorstwa Kamila Wojtyry, a jeden Daniel Pietraszkiewicz. Wojtyra po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się dopiero w 64. minucie. Dwa swoje kolejne gole, które dały mu klasycznego hat-tricka zdobył z rzutów karnych. Wynik meczu ustalił rezerwowy Pietraszkiewicz.

Skra po 14 rozegranych spotkaniach ma na koncie 25 punktów i zajmuje 4. miejsce w tabeli 2 ligi.

Kanonada przy Loretańskiej. 3 bramki Kamila Wojtyry, Skra wygrywa 4:0! 2

Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz 4:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Wojtyra (64.), 2:0 Wojtyra (73.), 3:0 Wojtyra (79.), 4:0 Pietraszkiewicz (81.)

Skra: Biegański – Mesjasz, Holik, Brusiło, Napora, Gołębiowski, Noiszewski, Niedbała, Kazimierowicz, Olejnik, Wojtyra. Rogala, Kos, Bieniek, Muniak, Zieliński, Warnecki, Pietraszkiewicz, Kowalczyk, Sinior.