Skra słabsza od wicelidera 2 ligi

Piłkarze Skry Częstochowa przegrali kolejny mecz z rzędu w 2 lidze. Coś jest nie tak…

Nie udał się mecz piłkarzom Skry Częstochowa w pojedynku 2 ligi z wiceliderem Górnikiem Polkowice. Częstochowianie przegrali 1:3 i odnotowali kolejną porażkę z rzędu…

W minioną środę Skra przegrała z ostatnim w 2 lidze Lechem II Poznań. Dlatego w spotkaniu z wiceliderem z Polkowic trudno było szukać szansy na 3 punkty. Już po pierwszej połowie Skra przegrywała 0:1. Po zmianie stron rywale strzelili jeszcze dwie bramki i było już 3:0 dla gości. Dopiero na 1:3 gospodarze zdobyli bramkę. Autorem był Rafał Brusiło w 72. minucie. Na więcej brakło już czasu.

Skra Częstochowa – Górnik Polkowice 1:3 (0:1)

Skra: Biegański – Mesjasz, Nocoń (Sinior), Brusiło, Napora, Noiszewski (Kazimierowicz), Wojtyra, Niedbała (Zieliński), Olejnik, Holik (Rogala), Pietraszkiewicz (Gołębiowski).