fbpx
Strona główna Wiadomości Sklep Kocham Starocie w Częstochowie. Otwarcie zaplanowano na sobotę 20 lutego

Sklep Kocham Starocie w Częstochowie. Otwarcie zaplanowano na sobotę 20 lutego

Już w sobotę w Częstochowie odbędzie się otwarcie sklepu Kocham Starocie. Lokal ma się mieścić na Starym Rynku, przy ul. Mirowskiej 12.

-Blog „Kocham Starocie” zmienia się w sklep naszych marzeń. Od 20 lutego zaczynamy sprzedaż stacjonarną.Nasz sklep będzie usytuowany na częstochowskim starym mieście a dokładniej pod adresem Mirowska 12. Malownicza okolica poddawana jest ostatnio rewitalizacji, więc mamy nadzieje ze nasz sklep wkomponuje się idealnie. W ofercie poza klasycznymi antykami zaoferujemy masę przedmiotów związanych z polskim wzornictwem i nie tylko – zachęcają na Facebooku twórcy sklepu vintage Kocham Starocie.

Wspomniane otwarcie zaplanowano na sobotę 20 lutego na godz. 10. Sklep reklamowany jest jako pierwszy tego typu w Częstochowie. W ofercie “antyki, vintage PRL design, przedmioty kolekcjonerskie”. Kocham Starocie prowadzić ma sprzedaż, skup i komis.

Według zapowiedzi będzie to dobre miejsce dla tych, którzy stawiają na oryginalne i wyszukane dodatki i stawiają na niepowtarzalny wystrój wnętrza. Sklep przyciągnie z pewnością takie kolekcjonerów, którzy zbierają szkło, porcelanę, zegary czy inne tego typu rarytasy.

Więcej o nowym przedsięwzięciu, które wpisze się w przestrzeń Starego Rynku można przeczytać na stronie na Facebooku – www.facebook.com/Kocham-starocie-567160860338283

Redakcja

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here