fbpx

Siedmiu piłkarzy odchodzi z Rakowa

Działacze Rakowa poinformowali o zmianach w składzie przed kolejnym sezonem. Z kadry 2020/21 odejdzie 7 zawodników i 3 członków sztabu szkoleniowego.

Z różnych względów w kolejnym sezonie w barwach Rakowa kibice nie zobaczą w bramce: Dominika Holca i Branislava Pindrocha oraz zawodników: Jarosława Jacha, Kamila Piątkowskiego, Petra Schwarza, Miłosza Szczepańskiego i ulubieńca częstochowskich kibiców Piotra Malinowskiego. Pracodawcę zmienią też trzej członkowie sztabu szkoleniowego: Maciej Sikorski, Wojciech Makowski i Norbert Onuoha.

37-letniego Malinowskiego w niedzielnym spotkaniu spotkała miła niespodzianka. Wszedł na boisko w 80. minucie, a koledzy i piłkarze Pogoni Szczecin przy wejściu ustawili mu szpaler. „Malina” na ostatnie minuty otrzymał też opaskę kapitana drużyny. Teraz żegna się z Rakowem…

Po nazwiskach, które odchodzą z Rakowa widać, że działacze muszą przemeblować obronę. Szukać podstawowego bramkarz, a także następcę za Kamila Piątkowskiego, który odchodzi do Red Bull Salzburg.

Wkrótce kibice Rakowa powinni dowiadywać się o oficjalnych transferach.

Foto: Gazeta Regionalna/AK