fbpx
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwida jadą grać z ostatnim MCKiS-em Jaworzno

Siatkarze Exact Systems Norwida jadą grać z ostatnim MCKiS-em Jaworzno

Runda zasadnicza w Tauron 1 Lidze jest już na finiszu. Siatkarze Exact Systems Norwida rozegrają jeszcze tylko trzy mecze, a najbliższe w sobotę w Jaworznie z ostatnim w tabeli MCKiS-em.

Siatkarze Exact Systems Norwida mają już za sobą rozegranych 25 spotkań. Wygrali 16 razy i 9 razy schodzili z boiska pokonani. W sobotę częstochowianie mają szansę na 17 zwycięstwo w sezonie. Podopieczni trenera Piotra Lebiody zagrają w Jaworznie z ostatnim w tabeli MCKiS-em. Rywale w lidze wygrali tylko 3 razy, ale w marcu grają zdecydowanie lepiej niż wcześniej i nie należy ich lekceważyć.

Exact Systems Norwid cały czas walczy o czołową czwórkę przed play-off. Częstochowianie oprócz meczu w Jaworznie rozegrają jeszcze dwa mecze w Częstochowie. I zmierzą się z walczącym o utrzymanie Krispolem Września oraz z grającym o czołową trójkę BBTS-em Bielsko-Biała.

Aby myśleć o czołowej czwórce Exact Systems Norwid powinien w trzech ostatnich meczach rundy zasadniczej zdobyć co najmniej 6 punktów. Szansa na to jest duża, bo dwa najbliższe mecze częstochowscy siatkarze rozegrają z rywalami z dolnej części tabeli.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here