Siatkarze Exact Systems Norwid w trzech setach wygrali w Siedlcach

Pewne zwycięstwo w Tauron 1 Lidze odnieśli siatkarze Exact Systems Norwid. Częstochowianie wygrali w Białymstoku 3:0.

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa jechali do Siedlec po 3 punkty i swój cel zrealizowali. Gracze trenera Leszka Hudziaka wygrali bez straty seta. Pierwsza i druga partia rozgrywana była pod dyktando gości. Kibice w trzecim secie zobaczyli emocjonującą końcówkę. Po grze na przewagi wygrali jednak siatkarze Exact Systems Norwid 31:29 i po ostatnim gwizdku sędziego mogli cieszyć się z 23 zwycięstwa w obecnym sezonie w Tauron 1 Lidze.

Drużyna Exact Systems Norwid na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej zajmuje 2. miejsce w tabeli i traci do prowadzącego MKS-u 2 punkty.

KPS Siedlce – Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (21:25, 20:25, 29:31)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Gibek Graham, Borkowski, Kogut, Popiela, Takahasi (libero) – Kryński, Sługocki.