Siatkarze Exact Systems Norwid powalczyli w Bydgoszczy i wywieźli cenny punkt!

Zacięty bój stoczyli siatkarze Exact Systems Norwid podczas sobotniego meczu w Bydgoszczy. Częstochowianie przegrali z Visłą 2:3, ale wywieźli z Bydgoszczy cenny punkt.

Siatkarze Exact Systems Norwid do Bydgoszczy jechali z wiarą w zwycięstwo. W swoim ostatnim spotkaniu wygrali w Bielsku Białej z liderem 3:0 i teraz chcieli pokonać 4. w tabeli Visłę. Częstochowianie, aby dobrze przygotować się do meczu w Bydgoszczy trenowali w Hali Sportowej Częstochowa, która jest podobne do bydgoskiej Łuczniczki. Początek spotkania należał jednak do gospodarzy, którzy wygrali do 17.

Częstochowianie po zaciętej walce wyrównali na 1:1.Gra częstochowian falowała. Trzeciego seta siatkarze trenera Piotra Gruszki przegrali do 13, ale szybko się podnieśli i doprowadzili do tie-breaka.

W decydującym secie ponownie była zacięta walka, a gra toczyła się na przewagi. Ostatecznie wygrali gospodarze 17:15 i mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Exact Systems Norwid po 22 meczach ma na koncie 28 punktów i zajmuje 11. pozycję w tabeli Tauron 1 Ligi.

AK, foto: AK

Visła Bydgoszcz – Exact Systems Norwid Częstochowa 3:2 (25:17, 23:25, 25:13, 26:28, 17:15)

Exact Systems Norwid: Biliński, Długosz, Usowicz, Kryński, Gibek, Mucha, Podborączyński (libero) – Kowalski, Popiela, Sługocki, Łapszyński.

Siatkarze Exact Systems Norwid powalczyli w Bydgoszczy i wywieźli cenny punkt! 2