fbpx
Strona głównaSportSiatkarze Exact Systems Norwid podejmują Chemeko-System Gwardia Wrocław

Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują Chemeko-System Gwardia Wrocław

Kolejny ważny mecz rozegrają w środę siatkarze Exact Systems Norwid. O godz. 18 w hali Norwida przy ul. Jasnogórskiej podejmować będą Chemeko-System Gwardię Wrocław.

Siatkarze Exact Systems Norwid mają za sobą już dwa trudne spotkania, w których zdobyli 4 ważne punkty. Częstochowianie wygrali w Bielsku-Białej z liderem BBTS-em 3:0 oraz przegrali w Bydgoszczy z Visłą 2:3. Teraz przed nimi kolejny trudny mecz, choć kibice Exact Systems Norwid liczą na zwycięstwo swoich zawodników.

Chemeko-System Gwardia Wrocław to drużyna, która w ostatnich sezonach „nie leży” częstochowskim zawodnikom. W poprzednim sezonie Exact Systems Norwid przegrał aż 4 razy z wrocławianami. Dwa raz w rundzie zasadniczej i dwa razy w play-off. W obecnym sezonie Gwardia również pokonała Exact Systems Norwid. 8 listopada 2021 roku w 8. kolejce wrocławianie wygrali u siebie 3:0. Wrocławianie zajmują obecnie 7. miejsce. W 20 meczach zdobyli 38 punktów.

Siatkarze Exact Systems Norwid po 22 meczach mają 28 punktów. Do Gwardii tracą 10 „oczek”, a do 8. miejsca 8 punktów. Częstochowianie wciąż mają szansę na awans do czołowej ósemki i play-off, ale potrzebują zwycięstw z silnymi zespołami…

Początek środowego meczu zaplanowano o godz. 18.

AK, foto: AK

Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują Chemeko-System Gwardia Wrocław 1
Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują Chemeko-System Gwardia Wrocław 2
Siatkarze Exact Systems Norwid podejmują Chemeko-System Gwardia Wrocław 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -