Siatkarki KS Silesia Częstochowa 2022 rok zakończyły zwycięstwem w 2 lidze. W sobotę w hali Politechnik pokonały Uni II Opole 3:0.

Wynik nie jest zaskoczeniem, bo Uni II Opole to młoda drużyna, która w dotychczasowych meczach wygrała tylko… jednego seta. Sobotni mecz przebiegał pod dyktando częstochowianek, które w każdym secie były zdecydowanie lepsze od swoich rywalek.

KS Silesia po 11 kolejkach ma 22 punkty i będzie zajmować 3. lub 4. miejsce. Częstochowianki czekają na wynik meczu Silesii Mysłowice. Ważne, że częstochowskie siatkarki sprawiły sobie i swoim kibicom prezent przed świętami Bożego Narodzenia w postaci zwycięstwa i wygraną zakończą 2022 rok…

AK, fot: fb klubu

KS Silesia Częstochowa – Uni II Opole 3:0 (25:13, 25:15, 25:7)

Siatkarki KS Silesia Częstochowa zrobiły miły prezent swoim kibicom przed świętami Bożego Narodzenia 2