fbpx
Strona głównaPolecaneZwierzaki z częstochowskiego schroniska proszą o karmę i żwirek

Zwierzaki z częstochowskiego schroniska proszą o karmę i żwirek

Schronisko przy ul. Gilowej w Częstochowie zwraca się z prośbą o wsparcie. Chodzi o dobrej jakości karmę mokrą i suchą oraz żwirek.

schronisko
źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

Schronisko prowadzone przez Ogólnopolskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami bardzo liczy na wsparcie częstochowskich (i nie tylko) przyjaciół zwierząt.

Dla kotów ze schroniska potrzeba żwirku bentonitowego (czyli ,,kamiennego”) oraz dobrej jakości mokrej karmy. Z kolei psy czekają na karmę suchą – także odpowiednią pod kątem jakości (m.in. powinna zawierać duże ilości białka). Miłośniczki i miłośnicy czworonogów bez wątpienia wiedzą, jaką wybrać w sklepie.

schronisko
źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

W sprawie przekazywania tych produktów (a może nawet adopcji) można dzwonić do Schroniska przy ul. Gilowej 44/46 pod numer telefonu 34 361 65 66. Sporo informacji znajduje się też na tej stronie internetowej placówki.

Schronisko zaprasza także na swój profil na Facebooku i prosi o udostępnianie informacji o zapotrzebowaniu schroniska, a także postów prezentujących czworonogi wśród swoich znajomych. Warto zajrzeć także na facebookową stronę dot. kotów ze schroniska oraz na stronę Zmieniamy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie. Obie są prowadzone przez wolontariuszy.

Jako że jest jeszcze kilkanaście dni na rozliczenie swojego podatku, schronisko prosi także, aby przekazywać na jego rzecz swój ,,1 procent”. Numer KRS to 0000523832; cel szczegółowy: Oddział Częstochowa.

Warto zbierać także nakrętki dla schroniska, które można oddawać w określonych punktach na terenie Częstochowy. Więcej na ten temat tutaj.

LNŚ/UM Częstochowy

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -