fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecane"Rytm w sercu". Tylko dwa takie czerwcowe koncerty w Częstochowie.

„Rytm w sercu”. Tylko dwa takie czerwcowe koncerty w Częstochowie.

Tylko dwa otwarte koncerty! Na scenie zespół Makabunda, aktorzy Teatru im. Mickiewicza i cała lista przebojów. „Babę zesłał Bóg” czy „Płonącą stodołę” usłyszymy już w sobotę, 12 czerwca.

Koncert „Rytm w sercu” powstał na zamówienie częstochowskiego Wydziału Zdrowia, jako taki nie wjedzie więc na stałe do repertuaru Teatru im. Mickiewicza, tym samym możliwość w nim uczestniczenia to prawdziwa gratka. Zaplanowano bowiem tylko dwa otwarte koncerty – 12 czerwca o godz. 16 i 19. Chętni nie powinni więc zwlekać z zakupem ostatnich biletów (można o nie pytać w kasie teatru).

To propozycja dla wszystkich widzów, którzy pokochali muzyczny spektakl „Zaczarowany koń. Piosenki lat pięćdziesiątych”. – Wszyscy, którym podobał się ostatni Festiwal Retro Częstochowa, na pewno nie wyjdą rozczarowani. Na scenie będzie jeszcze bardziej dynamicznie i żywiołowo. Sam repertuar także jest radośniejszy, zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej. Najwyższa pora otrząsnąć się ze smutków pandemicznych i zabawić – zaznacza Robert Dorosławski, dyrektor teatru, pomysłodawca, autor scenariusza i prowadzący „Rytmu w sercu”.

"Rytm w sercu". Tylko dwa takie czerwcowe koncerty w Częstochowie. 1
„Rytm w sercu” (mat. Teatru im. Mickiewicza)

Na scenie wystąpią zespół Makabunda oraz Iwona Chołuj, Marta Honzatko, Hanna Zbyryt, Waldemar Cudzik, Adam Hutyra, Michał Kula, Maciej Półtorak i Antoni Rot.

W programie koncertu znajdą się takie przeboje jak „Płonąca stodoła” z repertuaru Czesława Niemena, „Gdzie ci mężczyźni” Danuty Rinn czy „Babę zesłał Bóg” Renaty Przemyk. Nie braknie też nieco starszych szlagierów jak m.in. „Już taki jestem zimny drań”, „Zakochany złodziej” oraz „Baby, ach te baby”.

Bilety na parter kosztują 45zł (normalne) i 40 zł (ulgowe). Te na balkon – 40zł (normalne) i 35 zł (ulgowe). Szczegóły: www.teatr-mickiewicza.pl.

ZS

Czytaj także: Lena Piękniewska na scenie częstochowskiego teatru. 15 czerwca zabrzmią wiersze młodych poetów z getta

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -