fbpx
Strona głównaPolecaneCzęstochowa: Otwarte treningi rugby w ramach akcji ,,Ferie z jajem''

Częstochowa: Otwarte treningi rugby w ramach akcji ,,Ferie z jajem”

Rugby Club Częstochowa zaprasza na otwarte treningi połączone z naborem do klubu w ramach akcji „Ferie w jajem”! Zajęcia skierowane są zarówno dla chłopców jak i dziewcząt w wieku od 6 do 16 lat.

Treningi odbywać się będą na hali sportowej w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie (ul. Nowowiejskiego 18) z podziałem na dwie kategorie wiekowe. Dla grupy do lat 12 (roczniki 2011-2016) odbędą się dwa spotkania w obie środy ferii (18 i 25 stycznia) w godzinach 14:00-15:30.

Natomiast grupa starsza – do lat 16 (roczniki 2007-2010) będzie miała jeden trening otwarty w pierwszy piątek ferii (20 stycznia) w godzinach 14:00-15:30. Zajęcia te są całkowicie bezpłatne dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Miasta Częstochowa w ramach zadania „Organizacja wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży”.

Aby uzyskać więcej informacji, należy udać się na dedykowaną akcji „Ferie z jajem” stronę internetową: www.rcc.czest.pl/nabor. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje, a także formularz zgłoszeniowy.

Częstochowa: Otwarte treningi rugby w ramach akcji ,,Ferie z jajem'' 3

red.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV