fbpx
Strona głównaSportRozgrywki młodzieżowe piłkarskie i siatkarskie odwołane. Juniorzy Eco-Team AZS Stoelzle musieli wracać...

Rozgrywki młodzieżowe piłkarskie i siatkarskie odwołane. Juniorzy Eco-Team AZS Stoelzle musieli wracać z Bydgoszczy

W czwartek zapadła decyzja, że rozgrywki sportowe młodzieży m.in. w piłkę nożną i w siatkówkę zostają odwołane do 9 kwietnia 2021 roku. Juniorzy Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa, którzy wyjechali do Bydgoszczy na turniej półfinałowy Mistrzostw Polski musieli wracać do domu…

W czwartek rząd ogłosił nowe obostrzenia. Zareagowały na nie też władze sportowe. Polski Związek Piłki Siatkowej odwołał wszystkie rozgrywki młodzieżowe w Polsce i zalecił to też wojewódzkim związkom.

Śląski Związek Piłki Siatkowej do dnia 9 kwietnia odwołał wszystkie młodzieżowe rozgrywki w tym turniej finałowy mistrzostw województwa śląskiego młodzików organizowany przez Eco-Team AZS Stoelzle, który w sobotę i w niedzielę miał odbyć się w Częstochowie.

Również Śląski Związek Piłki Nożnej odwołał rozgrywki młodzieżowe W piłce nożnej odwołane są też rozgrywki seniorskie od klasy okręgowej do klasy C.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here