fbpx

Adoptuj mnie

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt oraz Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie szukamy domów dla porzuconych czworonogów.

Dzisiaj kolejne cudowne psy i koty, które czekają na „swojego” człowieka.

SPIKE

Adoptuj mnie 1

Urodzony 04.2020 nr 73/20, BOKS NR 1; czeka od: 20-05-20r.

Poznałyśmy go niedawno. Wiemy, że próba dosadzenia kocurka do boksu z innymi kotami skończyła się niepowodzeniem. Przypuszczamy, że był to dla niego duży szok i stres – no i… w boksie nr 4 rządziła wtedy apodyktyczna Arabelka… I tyle w temacie 
W efekcie nasz Spiky zamieszkał sam w boksie nr 1. Obserwujemy go podczas wolontariatu i nie widzimy w chłopaczku cienia agresji. To cudowny koci dzieciak. Chce się bawić, tulić, potrzebuje uwagi człowieka.
Mamy nadzieję, że w końcu dostanie fajnego kociego kolegę lub koleżankę. Uważamy, że z rówieśnikiem dogada się świetnie.
Gdy patrzymy na daty: urodzony 04-2020 i przyjęty do schroniska: 20-05-2020 – serca nam pękają 

Adoptuj mnie 2


Miesięczny kociak trafił do schroniska. Nie zna innego życia, tylko klatki i kraty. My poznałyśmy go około miesiąc temu, czyli dopiero po ponad 9 miesiącach pobytu tutaj.
A mimo to – Spike jest radosny, ciekawski, energiczny. Schronisko go nie złamało. On po prostu nie wie, że może być inaczej… 
A może to ty mu to udowodnisz?
ADOPTUJ SPIKE’A! 

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko Dla Bezdomnych

Zwierząt w Częstochowie, ul. Gilowa 44/46; tel. 34 361 65 66; https://schroniskoczestochowa.pl/

Miluś (ur. 2018 ) 

Adoptuj mnie 3

Trafił do Schroniska dnia 31.07.2020 r. To piękny kocur z silnym charakterem. Lubi być w centrum uwagi. Jeżeli coś mu się nie spodoba, potrafi stanowczo to pokazać. Bywa dominujący w stosunku do innych kotów. Jest w nim jednak dusza miziaka, uwielbia ocierać się o człowieka oraz pieszczoty, ale na swoich zasadach. Może chcesz poznać Milusia? Zapraszamy.

Adoptuj mnie 4

nr karty: 190/20, boks:DKLS 2.

Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Sisco (ur. 2011)

Adoptuj mnie 5

To przyjazny pies w typie owczarka pikardyjskiego. Lubi spacery, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Przed spacerem spokojnie czeka na zapięcie smyczy. W boksie ewidentnie się nudzi. Dogaduje się z innymi pieskami. Potrzebuje domu z podwórkiem, gdzie będzie mógł wybiegać się do woli. Niecierpliwie czeka na to, aż ktoś go zauważy.

Do Schroniska trafił dnia 15.05.2019 r.

Adoptuj mnie 6

Numer karty: 254/19,  Boks: O 5

Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Bono (ur. 2013)

Adoptuj mnie 7

Został odebrany właścicielowi 13 lutego 2017 r. na podstawie art. 6 ustawy o ochronie zwierząt. Pies na początku pobytu w schronisku był bardzo wystraszony, reagował agresją na ludzi. Dzięki długiej pracy Bono odzyskał zaufanie do ludzi i stał się innym psem. Obecnie jest pełen energii, uwielbia spacery (potrzebuje sporo ruchu, lubi bieganie i wodę) wszystko go interesuje. Jeżeli kogoś dobrze pozna jest bardzo przyjacielski i lubi zabawy. Czasami wobec niektórych obcych ludzi jest nieufny i głośno szczeka, ale tylko gdy jest w swoim schroniskowym boksie. Bono to pies domowy, który nie może spać na dużym mrozie. Bono jest przyjacielski wobec innych zwierząt. Nigdy nie szuka zaczepki ani nie odpowiada na nie agresją.

Przed adopcją wskazane są spacery zapoznawcze w celu nawiązania pozytywnej relacji z pieskiem. Konieczna będzie również wizyta przedadopcyjna.

Adoptuj mnie 8

Numer karty: 74/1,  boks: KWB 27

Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here