fbpx

Rodzinny Piknik Służb Mundurowych w Olsztynie

Już 4 września na zamku w Olsztynie odbędzie się Rodzinny Piknik Służb Mundurowych. Na wydarzenie zaprasza Ochotnicza Straż Pożarna w Olsztynie.

Zamczysko 2022, takie hasło przyświeca wyjątkowemu wydarzeniu, które już w najbliższą niedzielę odbędzie się w Olsztynie.

Wojsko, policja, straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego. Pokazy umiejętności, prezentacja pojazdów i sprzętu, z pewnością przyciągną wielu entuzjastów służb mundurowych.

Piknik organizowany jest przez Ochotniczą Straż Pożarną, a honorowym patronatem objęli go: posłanki na Sejm Jadwiga Wiśniewska i Lidia Burzyńska oraz lokalny Zarząd Spółki Wspólnoty Gruntowej.

Pod olsztyńskim zamkiem będzie można podziwiać m.in. 25 Brygadę Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego, reprezentantów Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej i jednostki policyjne. Swoje umiejętności zaprezentują ratownicy medyczni oraz Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a szczegóły wydarzenia dostępne są na: https://www.olsztyn-jurajski.pl/rodzinny-piknik-sluzb-mundurowych/

Impreza rozpocznie się o godz. 13 i potrwa do wieczora. Warto zaplanować niedzielę w plenerze i odwiedzić Olsztyn całą rodziną.