fbpx
Strona głównaKultura i rozrywkaRockowizna 2023. Za nami Poznań, teraz festiwal zawita do Krakowa

Rockowizna 2023. Za nami Poznań, teraz festiwal zawita do Krakowa [ZDJĘCIA]

Rockowizna 2023 wystartowała! W miniony weekend festiwal zawitał do Poznania. Frekwencja dopisała, a koncertowe echa nadal słychać. Teraz pora na krakowską odsłonę. Dwudniowa impreza przy Tauron Arenie rozpocznie się w piątek, 25 sierpnia. Kto waha się, czy dołączyć, powinien zobaczyć poznańskie zdjęcia.

Za organizację festiwalu odpowiada firma Visual Production sp. z o.o. (www.visualproduction.pl). Ideą imprezy jest siła łączenia pokoleń pod sceną i na scenie. Dzięki doskonałej organizacji i obecności legend polskiej muzyki impreza szybko skradła serca publiczności.

Tym razem „Rockowizna 2023” obejmie dwa wakacyjne weekendy. Najpierw zawitała do Poznania i zielonych terenów Lotniska Poznań-Ławica. Teraz – od 25 i 26 sierpnia – zagości w Krakowie, na terenie zlokalizowanym przy Tauron Arenie Kraków. Ta druga propozycja z pewnością najbardziej zainteresuje mieszkańców Częstochowy i naszego regionu (pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ).

Fanów rockowych brzmień znów czeka doskonała, łącząca pokolenia muzyka, szeroki repertuar: od sentymentalnej podróży w czasie po współczesne rockowe brzmienia oraz fantastyczna, klimatyczna atmosfera.

W piątek, 25 sierpnia serię występów o godz. 16 rozpocznie Big Cyc. O godz. 17.20 zagra Sztywny Pal Azji, a o godz. 18.40 – Łydka Grubasa. Na godz. 20 zaplanowano koncert zespołu Blenders, a na godz. 21.30 – Organka. Na finał, tj. o 23 koncertować ma T.Love, na czele którego stoi częstochowianin Zygmunt „Muniek” Staszczyk.

Z kolei w sobotę koncertowanie również rozpocznie się o godz. 16, a tym razem pierwsza na scenie będzie grupa Pull The Wire. O godz. 17.20 zagra Zenek Kupatasa, a o godz. 18.40 – Mery Spolsky. Z kolei o godz. 20 wystąpi happysad, a o godz. 21.30 – Kult. Festiwal zakończy koncert grupy Nocny Kochanek, który zaplanowano na godz. 23.20.

Sprzedaż biletów jeszcze trwa! Karnet dwudniowy kosztuje 279 zł, a bilet na jeden dzień 179 zł. Oba warianty można kupić za pośrednictwem stron www.visualproduction.pl, ebilet.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl oraz biletyna.pl.

Fot.H. Grygielewicz/Rockowizna

red.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV