fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneRazem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów.

Dzisiaj prezentujemy kolejne psy i koty, które z niecierpliwością czekają na nowy dom, na człowieka, które je pokocha.
Liczymy na Państwa pomoc. Jeżeli sami nie możecie dać dom tym cudownym zwierzakom, przekażcie wiadomość o nich innym. Wspólnie spróbujmy im pomóc.

Bezet
Duży, czarny podpalany pies, boks KWA 36, ur. 2008, nr karty 795/15.

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów 1

Bezet to przepiękny i wyjątkowo zadbany pies, o brązowo-niebieskich oczach. Silny i dostojny, będzie wspaniałym kompanem do wspólnych spacerów i biegania. Potrafi bardzo wyraziście okazywać sympatię w stosunku do osób, które dobrze zna.

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów 2

Niestety zaznał wiele krzywd ze strony człowieka, co nie odbiło się bez echa na jego psychice. Bezet potrzebuje SPOKOJNEGO, odpowiedzialnego właściciela, który we właściwy sposób pokieruje jego socjalizacją i wychowaniem. Aktualnie pies nie nadaje się do domu w którym mieszkają inne zwierzęta, jest wobec nich agresywny. Przez wzgląd na swoją przeszłość nie toleruje osób pod wpływem alkoholu – broni się przed nimi. Na spacerach jest bardzo radosny, energiczny i skory do zabawy. Jak przystało na tak młodego pieska potrzebuje dużo ruchu, nie nadaje się do mieszkania ani do domu z małymi dziećmi. To bardzo bystry i mądry pies, szybko się uczy. Polecamy tylko dla osób, które mają cierpliwość i doświadczenie w układaniu psów. Czeka na nowy dom od 14.12.2015 r.

Przed adopcją wskazane są spacery zapoznawcze w celu stworzenia pozytywnej relacji z psem oraz nawiązanie współpracy z behawiorystą po adopcji. Konieczna będzie również wizyta przedadopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie, ul. Gilowa 44/46; tel. 34 361 65 66; https://schroniskoczestochowa.pl/

SNAP

Snap – duży, czarny pies, boks O4, ur. 2005, nr karty 310/15.

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów 3


To duży, szorstkowłosy pies. Szybki, silny i bardzo inteligentny. Kocha spacery i ma doskonałą kondycję. Będzie idealnym partnerem dla osoby aktywnej fizycznie. Pomimo swoich 15 lat ma temperament szczeniaka. Potrafi przeskoczyć nawet dość spory płot, dlatego polecany jest do domu z ogrodem i z wysokim, solidnym ogrodzeniem. W stosunku do innych zwierząt raczej obojętny. Snap nie należy do psów nadmiernie okazujących swoje uczucia do człowieka. Wyjątkiem jest wyjście na spacer. Wtedy szaleje z radości. Gdy jednak wybiega się do woli, można liczyć na serię pieszczot, a nawet kilka “pocałunków”.

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów 4

Snap potrzebuje odpowiedzialnego domu, który zapewni mu dużo ruchu i człowieka, który miłością, ale także i stanowczością utrzyma w ryzach jego niezależny charakter. Snap jest wyjątkowym psem dla wyjątkowego człowieka. Szuka nowego domu od 5.05.2015 r. i wierzymy, że w końcu los się do niego uśmiechnie, bo schroniskowy boks nie jest odpowiednim miejscem dla tak aktywnego psa.

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie, ul. Gilowa 44/46; tel. 34 361 65 66; https://schroniskoczestochowa.pl/

MAMBA ur. 06.2020r.

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów 5

Czarne, piękne kociątko. Jako maleństwo zabrane ze schroniska. Czeka cierpliwie w domu tymczasowym, gdzie w gronie innych kotów czuje się dobrze – bryka, bawi się i lubi towarzystwo innych kotów, ale… Widać jak bardzo pragnie mieć człowieka tylko dla siebie – do przytulania, głaskania i po prostu – do normalnego, kociego życia.
Mambusia jest odrobaczona, zaszczepiona i idealnie korzysta z kuwety. Pomożemy w kwestii kastracji, gdy już do tego dorośnie.
Spójrz na ten kochany pysiolek i nie czekaj – zadzwoń do nas i zapytaj o czarną Mambę <3

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów 6

Kontakt w sprawie adopcji: Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, [email protected], tel. 500 227 808 lub 692 061 510

HESIA ur. 2019r.

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów 7

Hesia jest piękna – takich oczu pewnie nigdy jeszcze nie widzieliście. I te oczy patrzą na nas z wielka nadzieją… Jakby Hesia mowiła: „hej, człowieku! czy pozwolisz mi żyć spokojnie? ja nawet cię lubię i chętnie przyjdę położyć się obok, gdy już zaśniesz:) lubię też ocierać się o twoje nogi gdy przygotowujesz mi jedzonko, a gdy jem – pozwolę się pogłaskać”.
Bo taka jest nasza Hesia kochana – delikatna, ostrożna. Lubi ludzi i inne koty, ale na własnych warunkach. My wiemy, że czas i miłość we własnym domu na pewno pozwolą Hesiuni otworzyć się jeszcze bardziej. Nie wiemy, co przeszła przed oddaniem do schroniska. Zabraliśmy ją najszybciej jak tylko się dało i… Hesia czeka już kilka miesięcy. Na dom, na miłość, na własnych mądrych i cierpliwych ludzi.
Koteczka jest odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana. Korzysta z kuwety.
Panna Hesia poleca się do adopcji!

Razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt szukamy domów dla wspaniałych czworonogów 8

Kontakt w sprawie adopcji: Stowarzyszenie Częstochowa DLA ZWIERZĄT, [email protected], tel. 500 227 808 lub 692 061 510

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -